Robert Pattinson kazał Kristen Stewart wyprowadzić się z domu!

Aktor zmienia taktykę działania.

Zdradzony przez Kristen Stewart Robert Pattinson ma dosyć bycia ofiarą w tej głośnej sprawie i teraz to on chce dyktować warunki. Aktor kazał Kristen zabrać jej rzeczy z ich wspólnego domu w Los Angeles!

Robert Pattinson Robert Pattinson  justjaredjr.buzznet.com

Jak donosi People , w sobotę wczesnym rankiem pod posiadłością pary widziano ciężarówkę firmy zajmującej się przeprowadzkami. Para nie rozmawiała ze sobą od wybuchu skandalu (nie licząc kilku SMSów), a Robert zapadł się pod ziemię.

Trudno się dziwić, że zdrada Kristen wstrząsnęła Robem, w końcu planował z nią wspólne życie i niebawem miał się jej oświadczyć :

Cała sprawa była ogromny ciosem dla Roba, rozmawianie o tym rozrywa mu serce. On nie będzie w stanie poradzić sobie ze zdradą, obojętnie czy zdarzyło się to raz czy trwało przez dłuższy czas - mówi "People" znajomy pary.

Robert Pattinson

Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że Kristen i Robert, chcąc nie chcąc, będą musieli już niedługo stanąć twarzą w twarz ze sobą i ze swoimi problemami: 6. września mają wspólnie poprowadzić galę MTV's Video Music Awards.

Na pewno będzie to ciekawe widowisko.

Zobacz wideo

Baisha

Zobacz także:

Gwiazdy ŻEGNAJĄ Andrzeja Łapickiego

Ależ to rozkoszny szkrab! Anna Przybylska na spacerze z synkiem Jasiem

The BEST of Natalia Siwiec! Zobacz jej najlepsze PRYWATNE zdjęcia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.