Harper Beckham stawia pierwsze kroki na konferencji prasowej swojej mamy!

Córka Beckhamów nauczyła się już chodzić i nie waha się tym pochwalić.

Wszystko wskazuje na to, że córka Victorii Beckham rośnie na młodą fashionistkę! Harper już od najmłodszych lat prowadzana jest na imprezy towarzyszące najważniejszym pokazom mody, nic więc dziwnego, że swoje pierwsze kroki stawia właśnie na jednej z nich!

? CKENNEDYPR/TWITTER/

Jak podaje dailymail.co.uk , Victoria Beckham na konferencji prasowej w Dublinie pojawiła się w towarzystwie swojej rocznej córeczki. Ku zaskoczeniu fotoreporterów młoda Beckhamówna pokazała wszystkim, że umie już chodzić. A przynajmniej stara się, na razie korzystając z pomocnej dłoni swojej mamy.

? CKENNEDYPR/TWITTER/

Jak przystało na córkę aspirującej do miana uznanej projektantki mody Vicktorii, Harper miała na sobie elegancką granatową sukienkę i czarne buciki, jak na razie bez obcasów. Zdjęcie chodzącej Harper umieściła na swoim Twitterze Caroline Kennedy, zajmująca się PR-em sklepu Brown Thomas, w którym odbyła się konferencja.

Victoria z kolei podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z przygotowań do imprezy. Na fotce makijażystka robi jej make-up podczas lotu do Irlandii - w jej prywatnym samolocie.

Ciekawe, czy Harper Beckham pójdzie w ślady swojej mamy i już niedługo zawodowo zajmie się modą. Biorąc pod uwagę warunki, w jakich jest wychowywana, jest to raczej nieuniknione. Chcielibyście zobaczyć Harper na wybiegach?

Baisha

Zobacz także:

Seksowne sportsmenki, które nie boją się rozbieranych zdjęć

Tak wyglądały polskie gwiazdy, gdy były dziećmi!

Gwiazdy w bikini chwalą się CIAŁAMI na Facebooku i Twitterze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.