Kim jest syn Magdy Gessler?

Dowiedzieliśmy się, kim jest i czym się zajmuje syn restauratorki.

Magda Gessler nie stroni od promowania w środowisku swojej córki, Lary: często pozuje z nią do zdjęć, wprowadza ją w świat kulinariów. Restauratorka jednak rzadko pokazuje światu swojego syna - Tadeusza Mullera.

FORUM/Rafal Maciaga

Kim jest ten przystojniak? Tadeusz przyszedł na świat w 1983 roku. Jest owocem miłości restauratorki i jej pierwszego męża - Volkharta Müllera, korespondenta "Der Spiegel" w Madrycie. Restauratorka bardzo przeżyła jego śmierć. W 1986 roku Gessler wyszła za mąż za Piotra Gesslera, z którym ma córkę Larę. Mimo młodego wieku (23 lata), Lara jest prawą ręką Magdy - zarządza popularną restauracjo - cukiernią "Słodki... Słony" i pomaga mamie organizować cały biznes.

KAPIF.PL/KAPIF

To Piotr Gessler, popularny warszawski restaurator, był dla Tadeusza jak ojciec. Tadeusz poszedł w ślady rodziców i zawodowo też zajmuje się gotowaniem! W 2006 roku założył pierwszą w Polsce hiszpańską restaurację - Tapas Bar w Warszawie. Na jej otwarciu bawili się goście ze świata show-biznesu.

FORUM/Rafal Maciaga

Tadeusz słynie też z tego, że miłość do swojej mamy okazuje przez kulinarne prezenty:

Dzisiaj Tadeusz przygotował dla mnie rosół z perliczek z domowym makaronem. W życiu nie jadłam czegoś lepszego. To było jedno z piękniejszych wyznań miłosnych. Tadeusz robi to bardzo skromnie i może nawet troszkę wstydzi się tego, że taki jest, ale w ten sposób "mówi" mi o bardzo prawdziwych uczuciach - wyznała Magda Gessler 2 lata temu w wywiadzie dla Gali .

Tadeusz jest podobny do matki, jeśli chodzi o odczuwanie świata:

Jesteśmy podobnie wrażliwi na kolor, światło, smak, zapach, przestrzeń, filozofię. Podobnie dostrzegamy kruchość wszystkiego i jednocześnie wielką radość istnienia. Tadeusz daje mnóstwo miłości ukrytej w drobnych czynach i gestach - mówi o nim restauratorka.

Dlaczego więc Magda Gessler ukrywa przed światem tak łakomy kąsek?

Baisha

Zobacz także:

Tak się bawi warszawka! Gwiazdy na premierze "Bez wstydu"

Magda Gessler otworzyła nową restaurację: Gwiazdy nie dopisały...

Gwiazdy jako przeciętni Amerykanie! Zobacz GENIALNE fotomontaże!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.