Katie Holmes zabiera małą Suri na lody. W środku nocy!

Starają się żyć normalnie.

Ostatni tydzień z pewnością nie należał do najbardziej udanych w życiu 34-letniej Katie Holmes i jej 6-letniej córeczki Suri. Po 5 latach małżeństwa z Tomem Cruisem , jednym z największych gwiazdorów Hollywood oraz zagorzałym wyznawcą scjentologii, aktorka postanowiła w końcu uwolnić się spod wpływów męża i zaborczej sekty i w zeszły piątek złożyła pozew o rozwód.

Choć w ich małżeństwie już od ponad 6 miesięcy trwa poważny kryzys , ostateczną decyzję aktorka podjęła głównie ze względu na córkę. Katie poważnie obawia się o przyszłość dziewczynki. Chcąc jej oszczędzić szeregu przesłuchań, którym poddawane są dzieci w obrębie sekty, amerykańska piękność wyprowadziła się od męża zabierając ze sobą dziecko. Zamierza także walczyć w sądzie o przyznanie jej wyłącznego prawa do opieki.

Pomimo trudnej sytuacji, Katie Holmes stara się zrobić wszystko, aby życie sześciolatki wyglądało normalnie. Konflikt rodziców z pewnością nie jest dla małej Suri obojętny, dlatego aktorka stara się zmniejszyć stres córki oraz zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa. Do jakich sposobów ucieka się młoda matka?

Zobacz wideo

BUZZFOTO.COM/Josiah Kamau

Katie postanowiła pocieszyć Suri zabierając ją na lody. Jak donosi nydailynews.com , aktorka wybrała się do lodziarni Sundaes and Cones w East Village, znanej z oryginalnych smaków swoich wyrobów. I być może nie byłoby w tym niczego dziwnego gdyby nie to, że gwiazda filmowa postanowiła delektować się smakołykami pod osłoną nocy!

Trudno powiedzieć, dlaczego Holmes wybrała akurat tak późną porę. Najprawdopodobniej pragnęła uniknąć ciekawskich obiektywów paparazzi, którzy w ostatnim czasie nie dają jej spokoju. Pomimo późnej godziny obydwie panie wyglądają na wyjątkowo zadowolone i pełne energii. Uśmiech praktycznie nie znika z twarzy Katie, która doskonale bawi się w towarzystwie córki. Jak widać na zdjęciach, dziewczynce i jej mamie dopisuje apetyt.

Warto dodać, że tego samego dnia Tom Cruise obchodził swoje 50. urodziny. Jak widać jego rodzina postanowiła świętować je bez niego. Ciekawe, jak aktor się poczuł po zobaczeniu tych zdjęć...

BUZZFOTO.COM/Josiah Kamau

Suri Cruise, Katie HolmesSuri Cruise, Katie Holmes BUZZFOTO.COM/Josiah Kamau

Katie HolmesKatie Holmes X17ONLINE.COM/T/X17online.com

Katie Holmes, Suri CruiseKatie Holmes, Suri Cruise X17ONLINE.COM/T/X17online.com

Katie Holmes, Suri CruiseX17ONLINE.COM/T/X17online.com

Warto dodać, że tego samego dnia Tom Cruise obchodził swoje 50. urodziny. Jak widać jego rodzina postanowiła świętować je bez niego. Ciekawe, jak aktor się poczuł po zobaczeniu tych zdjęć...

Najwidoczniej nocna eskapada była potrzebna zarówno rozwodzącej się Katie, jak i małej Suri. Czy uważacie, że zabieranie sześcioletniego dziecka na lody w środku nocy to dobra metoda wychowawcza?

Alex

Zobacz także:

Katie Holmes i Tom Cruise: Historia ich związku

Dziewczyna Balotelliego JUŻ podkreśla swój ciążowy brzuch! I wygląda świetnie! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Szulim, Tom Cruise, Johnny Depp... Najbardziej SZOKUJĄCE rozstania ostatnich miesięcy [RANKING]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.