Anja Rubik doradza, jak PRZYTYĆ

Dobre rady polskiej supermodelki.

W najnowszym numerze miesięcznika " Elle " możemy podziwiać na okładce Anję Rubik w karnawałowym wydaniu. W środku znajdziemy jej rady na sylwestrowy wieczór o tym, jak zostać królową balu. Jedna z jej opinii zdecydowanie wybija się na tle innych. Anja doradza, jak nabrać ciała przed imprezą!

Jeśli wolisz przed balem nabrać kształtów, to na kilka tygodni porzuć ćwiczenia i jedz dużo bananów i awokado.

Modelka zdradziła, że sama korzysta z tego sposobu, kiedy przygotowuje się do pokazów bielizny Victoria's Secret. Moc banana docenił już przecież sam Adam Małysz. Dodajmy, że owoc ten ma około 114 kalorii, a awokado 224. Może ta rada jest pożyteczna, ale jakoś nie brzmi wiarygodnie w ustach jednej z najchudszych modelek na świecie. Ale zacznijmy od tego, że Rubik jest też jedną z najlepszych w swoim fachu i po prostu musi tak wyglądać. Może więc niech zostanie przy sesjach i modzie, a opinie o tym, jak przytyć niech pozostawi komuś innemu.

A tu zdjęcie z ostatniego pokazu Victoria's Secret. Hmmm, jakoś nie widać, żeby przytyła.

Anja Rubik była niedawno gwiazdą pokazu Victoria's Secret. Myślicie, że nasza modelka tez jest w typie gwiazdora?Anja Rubik była niedawno gwiazdą pokazu Victoria's Secret. Myślicie, że nasza modelka tez jest w typie gwiazdora? REUTERS/LUCAS JACKSON/Forum

Okładka najnowszego "Elle" z radami Anji Rubik:

Anja rubik.Anja rubik. Elle

Ena

Zobacz także:

Seksowna Rubik wśród aniołków Victoria's Secret

Zdjęcie dnia! O czym myśli Anja Rubik?

Boże, jakie one chude!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.