Doda i Błażej PIERWSZY RAZ w telewizji. Co powiedzieli?

Wielka miłość Dody?

Stało się. Doda publicznie przedstawiła swojego nowego partnera. Prezentacja Błażeja Szychowskiego odbyła się w "Dzień Dobry Tvn". Para pojawiła się w porannej telewizji, aby opowiedzieć o swojej wielkiej miłości i współpracy.

Szychowski opowiedział o swojej pracy jako choreograf:

Pracuje długo jako choreograf. Jestem przyzwyczajony, że są to gwiazdy show - mówił o pracy dla Dody. Pracowałem dla Edyty Górniak czy Ich Troje.

Doda zaś mówiła o tym, co ich połączyło. Zawodowo i prywatnie:

Mamy podobną zajawkę, przelot. jesteśmy tak samo zakręceni twórczo - mówiła Doda o Szychowskim. - Każde z nas ma inne rzeczy w głowie. Jak media to przedstawią, tak łyknie to cała Polska. W życiu prywatnym jesteśmy "fifty fifty".

Owocem ich pracy jest teledysk "XXX", który powstał w Stanach Zjednoczonych:

Jest nietuzinkowy, charyzmatyczny. To jest teledysk o bogini. - Premiera 11.11.11, czyli w dzień końca świata. Wszyscy, którzy chcą się uchronić zapraszam do naszej Arki, czyli do warszawskiego klubu, gdzie odbędzie się premiera klipu. Zamknę ulicę i wjadę na czołgu. - Chciałabym, żeby wszyscy zwariowali na punkcie teledysku. Zrobiliśmy go tylko we dwójkę. Nikt nam nie pomagał.

Magda Mołek zapytała Dody, czy nadal ma ochotę na światową karierę. A może jednak zostanie w Polsce:

Nie dziękuję. Nie, raczej tutaj nie zostanę. W Kalifornii jest ciepło, inne nastawienie ludzi do artystów, więcej pozytywu.

Doda i Błażej. Fajna para? Co sądzicie?

Buka

Zobacz także:

Dwie gwiazdy, jedna sukienka

Wydaje im się, że są gwiazdami

Doda jak Beyonce. Zapowiedź klipu

Więcej o: