Murray będzie oskarżony o zabójstwo Jacksona

Stacja Fox News dowiedziała się od śledczych, że akt oskarżenia jest w przygotowaniu, a lekarz będzie wkrótce aresztowany.

Większość dziennikarzy podejrzewało to od dłuższego czasu. Osobisty lekarz Michaela Jacksona , Conrad Murray będzie oskarżony o zabójstwo "króla pop" . To on miał podać śmiertelną dawkę Propofolu (bardzo mocny środek anestezjologiczny ).

Policja skupiła się na tym jednym wątku. Przeszukano biura Murraya w Houston, przesłuchano jego pracownice i sprawdzono przesyłki , które przychodziły na adres Jacksona .

W ciągu najbliższych dwóch tygodni Murrayowi zostaną przedstawione zarzuty zabójstwa. Nie jest on jedynym lekarzem, który stanie przed sądem . Wieloletni dermatolog Jacksona , Dr. Arnold Klein będzie oskarżony o zaniedbanie obowiązków. Jego sprawa jest jeszcze rozwojowa i policja dopiero szykuje zarzuty .

Rzeczniczka izby adwokackiej Los Angeles nie potwierdził rewleacji Fox News. Jednak informator stacji telewizyjnej, powiedział, że policja zaoferuje Murrayowi możliwość dobrowolnego stawienie się w prokuraturze w Los Angeles, albo aresztuje go w Houston .

Więcej o: