Książę William zatańczy na lodzie!

Istnieje spora szansa, że Książę William weźmie udział w telewizyjnym show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Bardzo stara się o to prezenterka...

...Holly Willoughby. Jej największym zawodowym marzeniem jest zaproszenie do trzeciej edycji telewizyjnego programu "Taniec na lodzie" brytyjskiego następcy tronu, Księcia Williama .

Głównym powodem, dla którego 26-letnia prezenterka ITV1chciałaby namówić Williama do wzięcia udziału w łyżwiarskim show, jest fakt, iż dzięki temu miałaby szansę na spotkanie babci księcia, Królowej Elżbiety .

Moim zdaniem Książę William byłby świetny do tego programu. Wyobraźcie to sobie - sama królowa przychodziłaby na nagrania na żywo, a ja i drugi prowadzący, Philip Schofield, musielibyśmy przed nią dygać - mówi rozentuzjazmowana kobieta dla Britain's New.

Sam zainteresowany nie skomentował jeszcze tych rewelacji, choć można przypuszczać, że taka propozycja na pewno go zaciekawiła. William i jego młodszy brat, Harry, przyznali się do namiętnego oglądania telewizyjnych programów tego typu. Zapytani w zeszłym roku, którego "Idola" wolą, amerykańskiego czy brytyjskiego, wskazali na tego pierwszego.

Bracia z uśmiechem na twarzy wspomnieli również o walkach, jakie toczą przed telewizorem:

Pomimo iż oglądamy zazwyczaj te same rzeczy, zawsze jest kłótnia o pilota i o to, co będziemy oglądać. Zazwyczaj chwilę to trwa" - mówi starszy brat.

Nie ma jeszcze konkretnej daty rozpoczęcia kolejnej edycji brytyjskiego "Tańca na lodzie" , ale jeśli William w nim wystąp, to można się spodziewać rekordów oglądalności!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.