Emma Watson na ambasadora

Odtwórczyni roli Hermiony została okrzyknięta przez Brytyjczyków najlepszym żeńskim ambasadorem. W rankingu przegrała z Emmą Watson nawet aktorka Keira Knightely i piosenkarka Lilly Allen. Wyspiarze uważają, że Emma prezentuje się najlepiej wśród wszystkich gwiazd: "Dobry ambasador potrzebuje rozumu i urody, a nie tylko torby z kasą". Zgadzamy się - tylko kobiety inteligentne i oczytane nas interesują.

W pierwszej piątce uplasowały się jeszcze: Charlotte Church prowadząca swój własny program telewizyjny oraz modelka Katie Jordan Price. Biedna Victoria Beckham, widać rodacy jej nie lubią, skoro w rankingu wylądowała niemal na samym końcu.

Emma Watson (Hermiona) i Rupert Grint (Ron) deklarowali, że nigdy nie dadzą publicznie jakichkolwiek oznak złego zachowania i braku kultury. Obydwie młode gwiazdy po występie w "Harrym Potterze" stały się wzorem do naśladowania dla wielu młodych ludzi, dlatego obiecują, że nie tkną narkotyków i alkoholu. A wszystko w trosce o to, by ich fani również prowadzili "dobre i zdrowe życie".

Chyba jednak Daniel Radcliffe jakoś nieszczególnie się tym przejmuje.

Więcej o: