Dorociński i Walach w "Tancerzach"?

Jak dowiedział się Plotek, przystojny aktor i utalentowana aktorka starają się o jedne z głównych ról w powstającym serialu "Tancerze".

Nie cichnie zamieszanie wokół serialu "Tancerze". Plotek postanowił zrobić małe śledztwo w sprawie obsady serialu i dowiedział się, kto stara się o role w "Tancerzach". Wbrew temu co piszą niektóre gazety i portale, aktorzy nie zostali jeszcze wybrani, bowiem castingi wciąż trwają.

Ciąża Kasi Cichopek nieco skomplikowała nam sytuacje. Kasia owszem dostanie role w serialu, ale będzie grała w nim krótko, bowiem zniknie z planu, gdy ciąża będzie widoczna. Duże szanse na zastąpienie jej ma Agnieszka Włodarczyk. Poza tym w serialu pojawi się też Magdalena Walach i Mirosław Baka. Duże szanse na załapanie się mają też Marcin Dorociński i Jerzy Trela - zdradziła Plotkowi osoba pracująca przy produkcji programu.

Zdjęcia nie rozpoczną się jak wcześniej pisano w lutym, a dopiero w marcu. Kiedy "Tancerze" pojawią się na antenie? Dwójka chciałaby pierwszy odcinek wyemitować już w marcu, ale osoby z produkcji twierdzą, że jest raczej mało możliwe, by tak się stało.

Więcej o: