Anna Mucha w repertuarze disco polo! Co tym razem wymyśli?

Dzisiaj jurorem "Jak oni śpiewają" będzie Grzegorz Skawiński.

Finał show "Jak oni śpiewają" zbliża się wielkimi krokami. Uczestników jest coraz mniej, dlatego już dzisiaj każdy z nich zaśpiewa po dwa utwory. Na fotelu czwartego jurora zasiądzie Grzegorz Skawiński, a każdy uczestnik zaśpiewa jeden z utworów "Kombii". Druga część programu upłynie nam pod znakiem przebojów disco polo.

To może być zabawne, ale ja przygotowuje fajny moment w piosence Kombii. Więcej nie zdradzę, żeby nie psuć niespodzianki - mówi tajemniczo Ania Mucha.

Ani przyjdzie w udziale zaśpiewać utwory: "Wszyscy Polacy" oraz "Królowie życia". Większość widzów będzie zapewne czekała tylko na jej występy, bo nie ma co ukrywać tego, że to Ania jest największą atrakcją show. Pozostali uczestnicy zmierzą się m.in. z takimi utworami jak "Jesteś szalona" (Karolina Nowakowska), "Majteczki w kropeczki" (Tomasz Stockinger) czy "Wolność i swoboda" (Artur Chamski). Na początku programu okaże się, która z zagrożonych aktorek odpadnie z show i starci szansę wygrania kontraktu płytowego - Ola Szwed czy Ela Romanowska ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.