Tola Szlagowska z Blog 27 w amerykańskim magazynie!

Można ich lubić albo nie znosić, ale przyznacie chyba, że mało która polska gwiazda jest w ogóle wymieniana przez poważany amerykański magazyn. Tola Szlagowska i Blog 27 dostali cztery na cztery gwiazdki od magazynu Blender za swój nowy klip - donosi kotek.pl. Przeczytajcie kontrowersyjny komentarz!

Dlaczego kontrowersyjny? Komentarz, jaki pojawił się na stronie magazynu Blender ( KLIKNIJ TU ), jest dość niejednoznaczny, ale w zasadzie można stwierdzić, że pozytywny, skoro klip "Cute (I'm not cute)" dostał aż cztery gwiazdki na cztery możliwe. Zaprzyjaźniona infomuzyka.pl twierdzi, że ironiczna opinia jest naśmiewaniem się z zespołu Blog 27 .

Polski zespół goth/skater/punk pop Blog 27 jest prawdopodobnie najbardziej progresywnym zespołem naszych czasów. Dowód? Nazywają się Blog 27 (czy to oznacza, ze już istnieje co najmniej 26 zespołów ?Blog" w Polsce?!) Ich pierwszy album nazywał się LOL. Jeśli nie stanowią najbardziej dokładnego odzwierciedlenia kultury nastolatków w 2008, to są najzabawniejszą parodią kultury nastolatków w 2008. Może są tym i tym. Ta piosenka oraz video, z najnowszego albumu Before I'll Die (!) jest popowym, pokoleniowym smaczkiem z A.D.H.D.. Jest to pop! Jest to pop-punk! Jest to hip-hop! To coś zawiera więcej zmian stylów niż ?Bohemian Rhaposdy" [Queen]...

Cały komentarz przeczytacie na kotek.pl . KLIKNIJCIE TUTAJ!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.