Marcin Dorociński - "Pitbull" znów zaszczeka

Szykuje się kolejna, już trzecia seria, sensacji w odcinkach "Pitbull". Na planie zdjęciowym odwiedził aktorów "Super Ekspress". Spotkał tam obłędnie przystojnego Marcina Dorocińskiego, który gra w serialu główna rolę. Och i ach! - Marcin jest bardzo fajny. No i pozbył się tej obciachowej fryzury z pierwszej serii "Pitbulla".

Serial zapowiada się arcyciekawie. Pojawią się nowe wątki i nowi bohaterowie - m.in. Redbad Klynstra (dawny facet Kasi Nosowkiej) w roli Naczelnika, Hanna Konarowska jako policjantka Renata. Wystąpi też Michał Żurawski, który zagra policjanta Łapkę i Magdalena Różdżka, która zagra jego małżonkę. Mało tego. W serialu zobaczymy też rapero-aktora Bolca, który wcieli się w postać męża Dżemmy (Weronika Rosati) - para na zdjęciu.

Agencja Wyborcza.pl fot. radosław jóźwiak

Ale co dla nas najważniejsze - znów zobaczymy w "Pitbullu" boskiego Despera czyli Marcina Dorocińskiego, który biega z gunem i łapie bandziorów. Aktor jest w formie - zdradza w "Super Ekspressie".

Jeśli są skomplikowane ujęcia, to człowiek boi się naprawdę, nie musi udawać. Czasami więc pojawia się duża adrenalina - choćby dziś, gdy kolega prowadził samochód bardzo szybko.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.