Weronika Rosati i Andrzej Żuławski - przyjaźń czy kochanie?

Czy to jeszcze przyjaźń, czy to już kochanie - czyli kolejny odcinek z cyklu pt."Co łączy Weronikę Rosati i Andrzeja Żuławskiego?" To pytanie nurtuje wszystkich plotkarzy. A że ostatnio parę widziano razem na przyjęciu w ambasadzie Francuskiej w Warszawie, znów plotki rozgorzały. 23-letnia aktorka towarzyszyła na nim o 43 lata starszemu reżyserowi - donosi "Fakt".

Party w ambasadzie to nie jedyna sytuacja, gdy widziano Weronikę i Andrzeja razem. Plotki o ich rzekomym romansie rozpętały się po tym, jak ktoś przyuważył młodą aktorkę wychodzącą z domu Żuławskiego. A że oboje wydają się do siebie pasować - ona lubi starszych mężczyzn (patrz: związek z 45-letnim Maxem Kolonko i przyjaźń z 55-letnim Harveyem Weinsteinem ), a on młodsze kobiety (patrz: związek z młodszą o 26 lat Sophie Marceau) - natychmiast zaczęto podejrzewać, że mają romans. Jednak Żuławski zaprzeczał.

Romans? Ja, 66-letni, zapomniany starzec, i ta młoda dziewczyna? Nie rozśmieszajcie mnie. Znam Weronikę od dziecka i pomagam jej w karierze.

Ale plotka o romansie Rosati i Żuławskiego żyła własnym życiem dalej, więc wypowiedziała się też mama aktorki - Teresa Rosati.

Przecież to jest śmieszne. Andrzej zna Weronikę od dziecka, to przyjaciel rodziny. Weronika nie pobiera żadnych lekcji aktorstwa, tylko zwyczajnie korzysta z rad Andrzeja, który dobrze ją zna.

Wszelkie dementi w tej sprawie i tak nie pomogą. Plotkarze wiedzą swoje. A że teraz Weroniką była towarzyszką Żuławskiego na przyjęciu w ambasadzie Francji w Warszawie, znów jest o czym plotkować. Tym bardziej, że Żuławski tak troskliwie zajmuje się Weroniką na przyjęciach.

 

Więcej o:
Komentarze (37)
Weronika Rosati i Andrzej Żuławski - przyjaźń czy kochanie?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Widzialam tą parę kilka dni temu i gwarantuje wszystkim, ze to nie jest tylko przyjazn, tak nie zachowuje sie przyjaciel domu. Widok nieco odrazajacy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Co za prosta dziewczyna !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  rżnie ją i tyle. Zachciało jej sie jakiejś roli to ją będzie miała... proste ...
  Weronika świetna polityka. taka w stylu "pani spod latarenki"

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  widać że pociągają ją dziadkowie. Ciekawe tylko czym?

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  No co ty Dżema z tym gostkiem?
  Czym ci zaimponował? Chodź do mnie, jestem od niego 16 lat młodszy, i też lubię młodsze ode mnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ona jest piękna:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Dla kasy niektórzy zrobią wrzystko.
  Ta laska lubi bogatych staruszków:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  dziewczyna lubi starcow

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Dla kasy niektórzy zrobią wrzystko.
  Ta laska lubi bogatych staruszków:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX