Taniec z gwiazdami - sensacyjna lista gwiazd VI edycji

To ma być ostatnia, ale za to najgorętsza edycja show TVN "Taniec z gwiazdami". I patrząc na listę uczestników programu, którą ogłosiła stacja TVN 24, można być pewnym, że kroi się - mówiąc kolokwialnie - "niezła jazda". Na liście pretendentów do Kryształowej Kuli znaleźli się po raz pierwszy posłowie. I to jacy posłowie! W "Tańcu" wystąpią - najseksowniejsza posłanka - Sandra Lewandowska (Samoobrona), którą jak dowiedział się Plotek namówił do udziału w programie Andrzej Lepper. Zatańczy też jeden z najbardziej kontrowersyjnych parlamentarzystów - Krzysztof Bosak z Ligi Polskich Rodzin - oczywiście. Bosak opowiedział o tym Plotkowi.

Oto pełna lista gwiazd, które już we wrześniu zobaczymy na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

- Sandra Lewandowska (!!!!!) i Michał Skawiński . Sandra jest najgorętszą posłanką w naszym Sejmie, jak wyznała Plotkowi, do udziału w programie namówił ją szef Samoobrony Andrzej Lepper.

Bardzo lubię tańczyć, nie znam za bardzo kroków tańca towarzyskiego, ale myślę, że sobie poradzę. Jednak gdy za pierwszym razem dostałam propozycję występu w programie - odmówiłam. Ale TVN zaprosił mnie jeszcze raz. Zaczęłam się zastanawiać. Wtedy do udziału w "Tańcu z gwiazdami" namówił mnie Andrzej Lepper, który bardzo lubi ten program. I powiedział, że będzie mi kibicował. Mając takie wsparcie, zdecydowałam się na występ.

Partner Sandry Lewandowskiej to znany z I i II edycji show tancerz - Michał Skawiński (partnerował Agnieszce Włodarczyk, Patrycji Markowskiej i Aleksandrze Kwaśniewskiej w finale finałów). Skawiński uwielbia się ruszać w rytm muzyki. Tańczy - według naszych czytelników - od 8-ego roku życia.

Agencja Wyborcza.pl fot. rafał mielnik

- Krzysztof Bosak i Kamila Kajak - poseł Ligi Polskich Rodzin - najmłodszy parlamentarzysta w naszym Sejmie i najbardziej ponętny (przynajmniej dla gejów), znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi m.in. "Harry Potter" - jest dla niego - wątpliwy moralnie. Krzysztof Bosak ma duże szanse na zwycięstwo dzięki swojej partnerce - Kamili Kajak to ona zdobyła Kryształową Kulę z Olivierem Janiakiem w I edycji. Pan poseł też się cieszy, że zatańczy z Kamilą.

Jestem bardzo zadowolony z mojej partnerki. Mamy już za soba pierwszy trening. Tańczyliśmy razem cha-chę. I podobało mi się. Szykuje się dobra zabawa. Moi partyjni koledzy też pozytywnie zareagowali na mój występ, również Roman Giertych - więc mam ich wsparcie. Nie wiem tylko czy będą wysyłać sms-y.

Agencja Wyborcza.pl fot. albert zawadaAgencja Wyborcza.pl fot. renata dąbrowska

- Justyna Steczkowska i Stefan Terrazino - to zaskakujące że poetycka Justyna zgodziła się na występ w telewizyjnym show. Może skusił ją przystojny i utalentowany partner - Stefano, to z nim zwyciężyła program Kinga Rusin w poprzedniej edycji.

Agencja Wyborcza.pl Fot. S3awomir Kaminski / Agencja Wyborcza.plAgencja Wyborcza.pl

- Stachursky i Dominika Kublik - król naszego dance`u zatańczy u boku Dominiki Kublik, która w II edycji była partnerką Pawła Deląga.

Agencja Wyborcza.pl fot. rafał mielnikoficjalna strona programu

- Adam Fidusiewicz i Alessia Surova - przystojny Maks z "Na Wspólnej" zatańczy z Alessią Surową, zarówno dla obojga będzie to debiut w "Tańcu z gwiazdami".

oficjalna strona aktora

Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin - aktor ostatnio trochę zapomniany (dawniej bardziej się udzielał w serialach wystąpił m.in. w "Klanie" i "Matki, żony i kochanki") ostatnio mogliśmy go zobaczyć w jak podrywa Helę w "Heli w opałach". Partneruje mu Ewa Szabatin, która w poprzedniej edycji zatańczyła z Rafałem Olbrychskim - z marnym skutkiem.

Agencja Wyborcza.pl fot. jacek lagowskiAgencja Wyborcza.pl fot. alina gajdamowicz

- Daria Widawska i Robert Kochanek - rudowłosa gwiazda z "Magdy M." i "Heli w opałach" tym razem na parkiecie. Wystąpi z tancerzem - robertem Kochankiem, który ma juz za sobą 3 edycje programu. Partnerował m.in. Joannie Koroniewskiej i Joannie Liszowskiej.

Agencja Wyborcza.pl fot. michał mutorAgencja Wyborcza.pl fot. michał mutor

- Anna Guzik i Łukasz Czarnecki - o tym, że Anna Guzik zatańczy już donosiliśmy - jak mówią złośliwi, żeby znaleźć faceta. Partneruje jej Łukasz Czarnecki, który w poprzedniej edycji "pląsał" z Anną Samusionek.

TVNAgencja Wyborcza.pl

- Isis Gee i Żora Korolyow - intrygująca, tajemnicza gwiazda Isis zatańczy z Żorą - w poprzedniej edycji partnerował Kasi Cerekwickiej.

fot. za profilem Isis Gee na myspace.comŻora Korolyov (RAFAL MESZKA/EAST NEWS)

- Halina Mlynkova i Robert Rowiński - kraj poznał Halinkę, gdy śpiewała "Czerwone korale" z Brathankami. Potem Mlynkowa zaszyła sie w domowych pieleszach z mężem Łukaszem Nowickim (synem "tego" Jana Nowickiego). Halinka zatańczy z Robertem Rowińskim, który ma za sobą 2 edycje show. Tańczył m.in. z Anetą Kręglicką.

Agencja Wyborcza.pl fot. wojciech surdzielAgencja Wyborcza.pl fot. wojciech surdziel

- Jacek Kawalec i Blanka Winiarska - prezenter telewizyjny (nie pamiętamy co prezentował), ostatnio trochę robi w dubbingu użyczył głosu m.in. w "Epoce lodowcowej 2". Jacek wystąpi z Blanką Winiarsk, która tańczyła juz w 2 edycjach - partnerowała m.in. Ivanowi "Czarne oczy" Komarenko.

Jacek KawalecJacek Kawalec Agencja Wyborcza.pl fot. piotr augustyniakJacek KawalecAgencja Wyborcza.pl fot. alina gajdamowicz

- Rafał Bryndal i Magda Soszyńska - gwiazdor "Radia Zet" zatańczy z Magdą Soszyńską - tancerką, która powinna dostac w programie etat - opuściła tylko jedną edycję.

Jacek KawalecAgencja Wyborcza.pl fot. beata kitowskaJacek KawalecAgencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.