Sara James po występie w finale "America's Got Talent". Polacy też mogą głosować! Ale zostało mało czasu

Sara James w nocy z 13 na 14 września wystąpiła w finale "America's Got Talent". Nastolatka zdecydowała się na kultowy utwór. Trwa głosowanie. Jak oddać głos na Sarę? Wyjaśniamy.

Sara Egwu James zadebiutowała w kultowym programie rozrywkowym "The Voice Kids" i sukcesywnie wspina się na kolejne szczyty swoich marzeń. Teraz kradnie serca widzów i jurorów w USA w "America's Got Talent". W początkowych eliminacjach Simon Cowell wcisnął słynny złoty przycisk, od razu awansując dziewczynę do półfinału. Wykonała wtedy utwór "Rocketman" i dostała się do finału. 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

"America's Got Talent". Jak głosować na Sarę James?

Wielki finał programu odbył się w nocy z 13 na 14 września. Nasza kandydatka, wybierając popularny utwór "Running Up That Hill", zachwyciła zarówno jury, jak i publiczność. Głosowanie zakończy się 14 września o godz. 13 czasu polskiego. Jak wesprzeć naszą gwiazdę i zagłosować na Sarę? Można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy jedynie pobrać specjalną aplikację AGT, która jest dostępna na Google Play lub wchodząc w ten link: kliknij tutaj. Uprzedzamy, że głosowanie z adresów IP znajdujących się poza granicami Stanów Zjednoczonych niestety nie jest możliwe. Jednak głosować może Polonia w USA, a także ci, którzy przebywają tam tymczasowo bądź turystycznie.

 

"America's Got Talent". Amerykańscy widzowie zachwyceni występem Sary James!

Amerykanie doceniają wysiłki młodej, wschodzącej piosenkarki tak samo wysoko, jak Polacy. Dziewczyna zauroczyła nie tylko jurorów, ale także i widzów programu, którzy wspierają ją od samego początku przygody z "America's Got Talent". Sara, walcząc w finale, może wygrać milion dolarów.

Trzymamy kciuki! Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania i zakończenie konkursu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.