Ewelina Martyniuk odcina się od rodziny byłego męża. Podjęła ważną decyzję

Ewelina Martyniuk podjęła decyzję. Po miesiącach przepychanek z Danielem Martyniukiem rezygnuje z nazwiska byłego męża.

Rodzinne perypetie klanu Martyników to dobry temat na telenowelę. O ile na początku to Zenek był w centrum zainteresowania mediów, tak od kiedy wybuchła pierwsza afera wokół syna Daniela i jego partnerki, większość uwagi skupiła się na problemach młodego małżeństwa. Były oskarżenia o przemoc, brak umiejętności kulinarskich, huczny ślub i jeszcze głośniejszy rozwód. Historię małżeństwa przedstawiamy tutaj. Teraz jednak przyszedł czas na epilog - przynajmniej ze strony Eweliny, która postanowiła w jeszcze jeden sposób zerwać z przeszłością.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprawiła urodę. Jej mąż nawet nie zauważył

Ewelina Martyniuk pozbywa się nazwiska

Po rozwodzie i medialnych oczernianiach Eweliny przez rodzinę Martyniuków, kobieta chce definitywnie odciąć się od byłego męża. Jak pisała jeszcze w grudniu ubiegłego roku:

Warto dla dobra najbliższych spróbować stłumić żal i smutek, by w przyszłości z czystym sumieniem móc wspominać ten wyjątkowo trudny okres.

Jak donosi tygodnik "Na żywo", Ewelina nie chce już być panią Martyniuk i wkrótce rozpocznie procedurę dotyczącą zmiany nazwiska w dokumentach. Sytuację na łamach gazety miała skomentować "znajoma" z otoczenia kobiety: 

Dla niej to symboliczne zamknięcie trudnego czasu, o którym chciałaby zapomnieć.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubraniową. Ceny? Tanio nie jest

Ewelina Golczyńska jest młodsza od Daniela Martyniuka o 10 lat. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Turku, a jej największą pasją jest sport i jazda konna. Kobieta pochodzi z bardzo zamożnej rodziny dysponującej wielomilionowym majątkiem. To właśnie dlatego jakiś czas temu media okrzyknęły ją "polską Paris Hilton".

Kibicujecie Ewelinie na jej nowej drodze?

Więcej o: