Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Pokazała efekty treningów. Odważne zdjęcie zachwyciło fanów: Wow, boska!

Anna Wendzikowska oddaje się nowej pasji. Ma za sobą już kilka treningów pole dance. Efektami ciężkiej pracy na sali pochwaliła się na Instagramie. Fani są zachwyceni. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów.

Anna Wendzikowska co chwilę zaskakuje swoich fanów - albo cudownymi zdjęciami z kolejnych rajskich i zupełnie nieplanowanych wakacji, albo... swoimi zainteresowaniami. Piękna dziennikarka pokazuje obserwatorom w mediach społecznościowych dokąd warto pojechać, co warto przeczytać i gdzie dobrze zjeść. I choć nie zawsze jej wpisy spotykają się z entuzjazmem internautów, ona nie traci zapału i apetytu na życie.

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska pręży się przy łódce nad Wisłą. Internauci zwracają uwagę na nogi: Przez pomyłkę się tak wydłużyły?

Zobacz wideo Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Nauka pole dance idzie jej coraz lepiej

Anna Wendzikowska ma nową pasję. Teraz tańczy na rurze 

W piątek Ania Wendzikowska rozpaliła zmysły swoich fanów do czerwoności! Wszystko z powodu serii nagrań dokumentujących postępy w jej nowej pasji, którą po raz pierwszy pokazała w połowie września. Jak się okazało, dziennikarka stawia teraz na sport. Ania zapisała się na zajęcia z pole dance, czyli tańca na rurze. Sama nie spodziewała się, że ma do tego taki talent! Na InstaStories widzimy dość trudne figury wykonywane przez Wendzikowską. Dziennikarka opanowała je po zaledwie trzech treningach!

Lekcja numer trzy pole dance - czytamy pod zdjęciem, na którym Ania wygina się, wisząc na rurze.

Fani są pod wrażeniem umiejętności swojej idolki. Nie szczędzili jej komplementów pod zdjęciem:

Wow, boska!
Cudowne zdjęcie, cudowna figura, cudownej kobiety.
Ja bym tak nawet na trzydziestej lejkcji nie zrobiła. 

Faktycznie imponujące?

CZYTAJ TEŻ: Anna Wendzikowska ma nowe hobby. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z zajęć tańca na rurze. Fani: Coś niesamowitego