Anna Wendzikowska pręży się przy łódce nad Wisłą. Internauci zwracają uwagę na nogi: Przez pomyłkę się tak wydłużyły?

Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem znad Wisły. Nie obyło się bez podejrzeń o zbyt dużą przeróbkę fotki.

Anna Wendzikowska spełnia się w roli mamy dwóch córek. Prezenterka chętnie relacjonuje ich rodzinne życie  w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej fani na bieżąco wiedzą, co u niej słychać. Nie było inaczej ostatnim razem, gdy wybrała się z dziewczynkami na rejs po Wiśle. Internauci jednak zwrócili większą uwagę na bardzo długie nogi dziennikarki. Podejrzewają, że przekombinowała, obrabiając zdjęcie. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska o rozstaniu z Janem Bazylem. "Musiałam odsłonić więcej, niżbym chciała i powiedzieć o czymś, co mi nie wyszło"

Anna Wendzikowska wydłużyła sobie nogi? 

Anna Wendzikowska już niejednokrotnie była podejrzewana przez internautów o zbyt mocne naginanie rzeczywistości przy publikowaniu zdjęć na Instagramie. Tym razem stało się tak samo. Prezenterka zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją opierającą się o łódkę przy Wiśle.

 

Trudno nie zwrócić uwagi na nogi gwiazdy, które wydają się jeszcze dłuższe niż w rzeczywistości. Co poniektórzy internauci nie omieszkali kąśliwie podpytać o to Wendzikowską. 

Nogi to chyba przez pomyłkę tak się wydłużyły?
A co się stało z Pani lewą nogą? Córeczka swoją w powietrzu trzyma, a Pani ma tylko prawą? Oj....- piszą pod zdjęciem.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska instagram.com/aniawendzikowska/

Anna Wendzikowska niestety nie odpowiedziała na frapujące internautki pytania. Wam również wydaje się, że za bardzo przerobiła zdjęcie, czy obserwatorki nieco przesadzają? 

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska wypoczywa na Zakynthos. Fani: Skąd pani bierze na to wszystko pieniądze? Dziennikarka ostro odpowiedziała

Zobacz wideo Anna Wendzikowska zwiedza Grecję
Więcej o: