Anna Wendzikowska ma nowe hobby. Prezenterka pochwaliła się zdjęciem z zajęć tańca na rurze. Fani: Coś niesamowitego

Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z sali prób. Prezenterka pręży się na rurze.

Anna Wendzikowska regularnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia ukazujące kulisy jej pracy, czy też te z życia rodzinnego. Jak się okazuje, prezenterka odnalazła nową pasję, czym również pochwaliła się w sieci. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska o rozstaniu z Janem Bazylem. "Musiałam odsłonić więcej, niżbym chciała i powiedzieć o czymś, co mi nie wyszło"

Anna Wendzikowska tańczy na rurze

Pole dance ma coraz więcej fanek w Polsce, a od niedawna należy do nich też Anna Wendzikowska. Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak rozciągnięta wije się tuż obok rury, prezentując bardzo długie nogi. 

Poczułam, że potrzebuję nowej zajawki i że muszę się jednak regularnie ruszać, a siłownia trochę mnie nudzi. Zbierałam się już od jakiegoś czasu do tego poledance, bo słyszałam, że to super ćwiczenie na ciało, a jak patrzyłam na różne zdjęcia z zajęć, to byłam pewna, że nie będzie nudy. Pierwsza lekcja z już za mną. Zdecydowanie mi się podoba - ekscytowała się w opisie pod postem dziennikarka.
 

Internauci są pod wrażeniem prezenterki w niecodziennej pozie, o czym tłumnie dają znać w komentarzach pod zdjęciem.

Wow. Coś niesamowitego.
Wygląda mega trudno. Podziwiam.
Co za nogi. Piękna!- piszą pod zdjęciem. 

Na Was też Anna Wendzikowska zrobiła tak duże wrażenie? Mamy nadzieję, że będzie częściej chwaliła się swoimi poczynaniami z sali treningowej.

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska pręży się przy łódce nad Wisłą. Internauci zwracają uwagę na nogi: Przez pomyłkę się tak wydłużyły?

Zobacz wideo Anna Wendzikowska zwiedza Grecję
Więcej o: