Martyna Wojciechowska chwali się umiejętnościami córki. "Jak ona to robi?!". Mania to niezła akrobatka

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcia Marysi, które zrobiła jej podczas gimnastycznego szaleństwa. Nastolatka jest w świetnej formie, a dumna mama próbuje nadążyć za córką.

Martyna Wojciechowska jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami, a przy okazji pokazuje, jak spędza wolny czas. Niedawno wraz z Przemkiem Kossakowskim remontowali dom. Teraz już wiadomo, że wywiercona dziura w suficie była potrzebna do rozwijania pasji Mani. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska pokazała jak spędza czas w domu

Martyna Wojciechowska chwali się córką

Nie od dziś wiadomo, że Marysia to prawdziwy wulkan energii. Dziewczynka wdała się w mamę i ma mnóstwo zainteresowań. Ceni aktywność fizyczną i nieustannie jest w ruchu. Mania uwielbia rower i rolki, wspinaczkę górską i jazdę konno. To jednak nie koniec. Martyna Wojciechowska pochwaliła się kolejną pasją córki. Okazuje się, że Mania ma zadatki na akrobatkę i świetnie radzi sobie z gimnastyką na szarfach. Dumna mama podzieliła się z fanami próbką jej umiejętności, a na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis i zdjęcia. 

Tak to jest mieć sportowca w domu… Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć - jak ona to robi?! Dzieci chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy. Nie wiem jak to się skończy - napisała Martyna na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci nie mają wątpliwości, że Mania zwiąże swoją przyszłość z gimnastyką artystyczną. 

O rany, ona musi iść do ''Mam Talent'', niesamowite zdolności, a odwaga zdecydowanie po mamie.
Ona jest niesamowita! Czego się nie dotknie wychodzi super - czytamy w komentarzach.

Marysia w tym roku skończy dwanaście lat, ale już może pochwalić się świetną formą. Przy pomocy szarf wykonuje skomplikowane figury, które wymagają odpowiedniej koordynacji ruchowej. W tym przypadku gibkość i elastyczność są niezbędne. Jak widać Mania radzi sobie świetnie. Kto wie, może w przyszłości zajmie się tym zawodowo?

Więcej o:
Komentarze (12)
Martyna Wojciechowska chwali się umiejętnościami córki. Mania to niezła akrobatka. ''Tak to jest mieć sportowca w domu''
Zaloguj się
 • piotrm74

  Oceniono 2 razy 2

  dzięki korona... dowiadujemy się że mamy dzieci...

 • zarator

  Oceniono 2 razy 0

  My zapamiętamy tę reklamę 5G. Nie można być takim ignorantem, żeby nie wiedzieć czym jest rzecz, której "dobrodziejstwo" wygłaszasz w mediach. Powinniśmy bojkotować takie osoby. Niech gwiazdorzy przed swoim blokiem, może się ktos zatrzyma...

 • ferryk

  Oceniono 8 razy 0

  Droga Pani dziś zmarło około 20 osób a starsze osoby w domach starców wkrótce mogą odejść z powodu braku opieki. Dlatego mam w nosie figliki pani córki do kuźwy nędzy!!

 • izarider

  Oceniono 3 razy -1

  Śliczna córka, jak aniołek :) I jeszcze zdolna do tego. W końcu po mamusi :)

 • racetam

  Oceniono 8 razy -2

  w butach trekingowych, we własnym domu?

 • jan_sobczak1

  Oceniono 13 razy -3

  To "jaranie" się wyjątkowością swoich dzieci to najlepszy przykład idiotyzmu, pustki i głupoty p00lek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX