Przemek Kossakowski pokazał nowe zdjęcie z Martyną Wojciechowską. "Jestem szczęściarzem"

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska wspólnie izolują się od społeczeństwa. Podróżnik pokazał fanom nowe zdjęcie ze swoją ukochaną.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. I trudno się dziwić - oboje są niezwykle interesującymi postaciami. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że podróżnicy się zaręczyli, a strzegąca swojej prywatności para zdradziła, co stoi za sukcesem jej związku. Ku uciesze fanów ostatnio narzeczeni coraz częściej dzielą się z instagramowymi obserwatorami wspólnymi chwilami.

Zobacz wideo

Przemek Kossakowski pokazał nowe zdjęcie z Martyną Wojciechowską

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska spędzają wspólnie czas w domowym zaciszu. Ostatnio para zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując na Instagramie wyjątkowe nagranie. Narzeczeni, wraz z córką podróżniczki, zaprezentowali inspirowany dźwiękami orientu utwór muzyczny. Film spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, że teraz Kossakowski poszedł o krok dalej i pokazał fanom nowe zdjęcie z ukochaną.

Jestem szczęściarzem... - podpisał fotografię dziennikarz.
 

Widzimy, że Przemek Kossakowski jest bardzo szczęśliwy u boku Martyny Wojciechowskiej, a wspólna izolacja sprzyja ugruntowaniu ich miłości.

Fani wyrazili w komentarzach swoją ogromną sympatię dla ulubionej podróżniczej pary:

Uwielbiam was! Dbajcie o siebie! Jeszcze będzie pięknie.
Najbardziej interesująca para.
Super się dobraliście!

Rzeczywiście, obserwatorzy Przemka mają sporo racji. Trudno nie odnieść wrażenia, że podróżnicy dobrali się doskonale. Z wielką przyjemnością przyglądamy się więc, jak ich miłość kwitnie.

PJA