Martyna Wojciechowska pokazała bardzo romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim. Takie ujęcia to u nich rzadkość

Martyna Wojciechowska od dwóch lat jest związana z Przemkiem Kossakowkim. Ostatnio para spędziła wspólnie waletynki, co dziennikarka uwieczniła na zdjęciu.

Martyna Wojciechowska nie należy do gwiazd, które szczególnie chętnie dzielą się w mediach społecznościowych życiem prywatnym. Na profilu dziennikarki na Instagramie znajdują się przede wszystkim fotki zza kulisów programu "Kobieta na krańcu świata" oraz inne zdjęcia podróżnicze. Z okazji walentynek Wojciechowska zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się uroczym selfie, na którym towarzyszy jej partner, Przemek Kossakowski.

Zobacz wideo Kot Martyny Wojciechowskiej zostawił po sobie niespodziankę w jej walizce. Podróżniczka nie kryła obrzydzenia!

Martyna Wojciechowska świętowała walentynki z Przemkiem Kossakowskim

Z okazji walentynek wiele gwiazd wrzuciło do sieci wspólne zdjęcia ze swoimi ukochanymi. Do tego grona zalicza się również Martyna Wojciechowska. Dziennikarka od dwóch lat spotyka się ze swoim kolegą z branży, Przemkiem Kossakowskim. Początkowo para niechętnie odnosiła się do plotek na temat rodzącego się pomiędzy nimi uczucia, jednak w ostatnim czasie podróżniczka coraz śmielej pokazuje ukochanego w mediach społecznościowych. Tak też było podczas piątkowego święta zakochanych. Na profilu Wojciechowskiej na Instagramie pojawiło się nowe selfie z Kossakowskim.

 

Na zdjęciu widzimy, jak dziennikarka tuli się do swojego partnera. Nietrudno też nie zwrócić uwagi na jej szeroki uśmiech i rozmarzone spojrzenie. Jeden z internautów porównał je nawet do "oczu Bambi", na co Wojciechowska zareagowała entuzjastycznie.

Podobnych komentarzy było więcej.

Jakie szczęście w tych oczkach.
Komentarz zbędny, szczęście widać w oczach - czytamy.

Rzeczywiście, Martyna wygląda na bardzo szczęśliwą. Wreszcie! Do niedawna gwiazda nie miała szczęścia w miłości, ale wszystko wskazuje na to, że Przemek na dobre skradł jej serce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.