Informator ma niepokojące wieści na temat księżnej Kate. "Może już nigdy nie wrócić"

Księżna Kate nadal poddawana jest chemioterapii. W prasie pojawiają się informacje, że są małe szanse, aby w 2024 roku wróciła do życia publicznego. Nawet jeśli to zrobi, to prawdopodobnie może nigdy już nie wrócić do takiego zaangażowania jak przed nowotworem.

Pod koniec marca księżna Kate poinformowała, że choruje na nowotwór i jest w trakcie chemioterapii. W udostępnionym w mediach społecznościowych nagraniu zaapelowała, że potrzebuje teraz prywatności i czasu dla siebie. Zaznaczyła, że jak tylko będzie w stanie, powróci do swoich obowiązków. - Mamy nadzieję, że zrozumiecie, że jako rodzina potrzebujemy teraz trochę czasu, przestrzeni i prywatności, zanim dokończę leczenie. Moja praca zawsze dawała mi głębokie poczucie radości i nie mogę się doczekać powrotu do niej, jak tylko będę w stanie, ale na razie muszę się skupić na pełnym powrocie do zdrowia - podkreśliła. Niedawno pojawiła się oficjalna informacja o tym, że synowa króla Karola III nie weźmie udziału w próbie do Trooping The Colour, czyli tradycyjnej parady urodzinowej brytyjskiego monarchy. Podkreślono, że księżna Kate nadal poddawana jest chemioterapii. Jak się okazuje, nawet jeśli terapia się zakończy i księżna Kate wróci do pełnienia swoich obowiązków, to z pewnością nie w takiej formie jak dotychczas.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate może już nigdy nie wrócić do roli, jaką w rodzinie królewskiej pełniła przed chorobą

Jak donoszą zagraniczne media, po przejściu tak trudnej choroby, jaką jest nowotwór, dotychczasowa rola, jaką księżna Kate pełniła w rodzinie królewskiej, może się radykalnie zmienić. Informator "US Weekly" twierdzi, że księżna Kate może już nawet nigdy nie wrócić do tak dużego zaangażowania, jak wcześniej, kiedy towarzyszyła mężowi podczas wszystkich oficjalnych spotkań. Jeśli wróci do życia publicznego, to z pewnością nie na pełną skalę. Jak podkreśla królewski ekspert, Richard Fitzwilliams, każde społeczne zaangażowanie księżnej Kate będzie uprzednio skonsultowane z lekarzem. Jak podaje "Daily Beast", wszystko wskazuje na to, że księżna Kate wróci do publicznego życia nie wcześniej niż na początku 2025 roku.

Meghan Markle i książę Harry przegrali z Beckhamami. To zapewne zaboli

Co słychać u pozostałych członków rodziny królewskiej? Meghan Markle i książę Harry musieli ostatnio przełknąć gorzki smak porażki. Jak się okazuje, ich dokument stworzony we współpracy z Netflixem w rankingu największych hitów platformy poleciał na łeb i szyję i wylądował aż na 211. miejscu globalnej listy. Tymczasem na pierwszym miejscu wysunęli się na prowadzenie Beckhamowie wraz ze swoim serialem dokumentalnym, który jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa. Warto podkreślić, że Meghan Markle i książę Harry jeszcze jakiś czas temu przyjaźnili się z Victorią i Davidem, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły, więc dla pary to tym bardziej bolesne. Więcej przeczytasz tutaj.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.