Melissa McCarthy pracowała z Meghan Markle. Mówi wprost, co ją denerwuje

Melissa McCarthy w 2021 roku współpracowała z Meghan Markle. Aktorka została niedawno zapytana o opinie na temat żony księcia Harry'ego. Jej słowa dają do myślenia.

Meghan Markle od początku obecności w rodzinie królewskiej nie cieszy się dobrą opinią w prasie. Ma reputację "zdrajczyni", która nakłoniła księcia Harry'ego do rozłączenia się od Pałacu oraz wykorzystała zaufanie "royalsów". Swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy z Meghan Markle podzieliła się Melissa McCarthy, która 2021 roku wystąpiła z żoną Harry'ego w krótkim nagraniu z okazji jej 40. urodzin.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Melissa McCarthy pracowała z Meghan Markle. Współprace wspomina niesamowicie

Melissa McCarthy wprost przyznała, że denerwują ją bezpodstawne ataki internautów w stronę Meghan Markle. Aktorka ma bardzo dobre doświadczenie ze współpracy z żoną Harry'ego. "Wkurza mnie to, że bez powodu ludzie po prostu atakują. Inteligentna, interesująca kobieta, która ma własne życie, co z jakiegoś powodu dla niektórych ludzi jest niezwykle nie do zniesienia" - stwierdziła na łamach portalu Page Six. 

 

Negatywne komentarze wobec Markle wynikają - według McCarthy - z zazdrości komentujących. "Zawsze myślę: jakie to inspirujące! Nigdy nie czułam się zagrożona tylko dlatego, że ktoś jest niesamowity. (...) Tak naprawdę wszystko to zależy od ludzi, którzy szerzą tę nienawiść" - powiedziała. Aktorka twierdzi, że książęca para tworzy zgrany duet i jest w pełni oddana pociechom. "Byli tacy słodcy i zabawni. Po prostu uznałam ich za bardzo inspirujących. Układają sobie życie, są oddani dla swoich dzieci" - oceniła. 

Czytelnicy Plotka wybrali ulubionego członka rodziny królewskiej

Nie ulega wątpliwości, że większość z nas ma - na podstawie doniesień medialnych - wyrobioną opinie odnośnie poszczególnych członków rodziny królewskiej. Jedni cieszą się większą, a inni mniejszą sympatią. Niedawno zapytaliśmy naszych czytelników o to, który członek "royalsów" jest ich ulubionym. Głosy były niemalże jednomyślne - pierwsza w rankingu uplasowała się księżna Kate. Tuż za nią były dzieci Kate i księcia Williama, a trzecie miejsce zajęła opcja "Ktoś inny". Uwagę zwraca także osoba na ostatniej pozycji, która zdobyła zaskakująco mało głosów.

Melissa McCarthy pracowała z Meghan Markle. Mówi, co ją denerwujeMelissa McCarthy pracowała z Meghan Markle. Mówi, co ją denerwuje Melissa McCarthy pracowała z Meghan Markle. Mówi, co ją denerwuje, fot. Youtube @Reuters

Czy darzysz sympatią Meghan Markle?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.