Książę William i księżna Kate wydali oświadczenie. Słowa chwytają za serce

Książę William i księżna Kate wydali chwytające za serce oświadczenie. Słowa, na które się zdobyli dotyczą smutnych informacji, które dotarły prosto z Sydney.

Książę William i księżna Kate przechodzą ostatnio bardzo trudne chwile. Wszystko z powodu sytuacji zdrowotnej małżonki księcia. Jakiś czas temu wycofała się ona z życia i zrodziła w ten sposób masę teorii spiskowych. Media i internauci prześcigali się w coraz to nowszych donosach, które okazały się nieprawdą. Wszelkie domysły rozwiała wiadomość o tym, że księżna Kate choruje na nowotwór. Książęca para po przekazaniu oficjalnej informacji przestała udzielać się publicznie i zrezygnowała z publikowania wspólnych treści w mediach społecznościowych. Na oficjalnym profilu Williama i Kate właśnie pojawił się pierwszy po diagnozie wspólny post.

Zobacz wideo Tak Andrzej Duda zachował się podczas spotkania z księciem Williamem

Książę William i księżna Kate opublikowali pierwszy wspólny post po diagnozie. Odnieśli się do bieżących wydarzeń

Opublikowany przez książęcą parę materiał jest pierwszą wspólną treścią w sieci od czasu potwierdzenia informacji o chorobie księżnej. Podobnie jak gratulacje skierowane do Rachel Daly dotyczy on obecnych zdarzeń. Małżonkowie zabrali głos w sprawie ataku nożownika w jednym z centrów handlowych w Sydney. "Jesteśmy zszokowani i zasmuceni dzisiejszymi strasznymi wydarzeniami w Sydney. Nasze myśli są ze wszystkimi osobami dotkniętymi katastrofą, w tym z bliskimi zaginionych, a także bohaterskimi ratownikami, którzy ryzykowali własne życie, aby ratować innych" - napisała w mediach społecznościowych książęca para.

Screen z konta książęcej paryScreen z konta książęcej pary Fot. screen z Instagram.com/@princeandprincessofwales

Książę William poprzednio pogratulował Rachel Daly. Zdobył się na podziękowania

Na instagramowym koncie księcia Williama i księżnej Kate pojawił się materiał, który wywołał niemałe zamieszanie. Nic w tym dziwnego. To w końcu pierwsza wspólna treść po diagnozie, jaką usłyszała Kate. Poprzednio William podzielił się z internautami odczuciami dotyczącymi aktualnych spraw i pogratulował Rachel Daly zawodowych sukcesów. Zrobił to z powodu zakończenia przez sportsmenkę kariery. Kobieta odnajdywała się jako piłkarka grająca na pozycji napastniczki w Aston Villi. Tworzyła angielską drużynę, która zwyciężyła na Euro 2022. "Dziękuję za tak wiele niezapomnianych występów z Lionesses Rachel Daly. Jeszcze wiele bramek dla Villi!" - napisał wówczas w mediach społecznościowych książę William.

Czy śledzisz życie księżnej Kate i księcia Williama na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.