Król Karol III ma ludzi od wyciskania pasty do zębów. Książę Harry długo nie mył się sam. "Wyhodowana nieporadność"

Korespondentka TVN-u z Wielkiej Brytanii ma swoje zdanie na temat rodziny królewskiej. Anna Senkara podzieliła się ciekawą anegdotą, która ma świadczyć o nieporadności króla Karola III i jego bliskich.

Anna Senkara to prowadząca "Dzień dobry TVN" oraz wieloletnia korespondentka z Wielkiej Brytanii. Dziennikarka udzieliła wywiadu dla portalu weekend.gazeta.pl, w którym podzieliła się spostrzeżeniami na temat rodziny królewskiej. Według jej oceny wśród royalsów panuje totalnie odcięcie od rzeczywistości. Senkara podzieliła się pewną anegdotą odnośnie króla Karola III, która ma wskazywać na to, jak bardzo jest odizolowany od świata.

Zobacz wideo

Anna Senkara ostro o rodzinie królewskiej

Według Anny Senkary rodzina królewska to przede wszystkim firma, która zarabia ogromne pieniądze. - Royalsi są z innej planety niż ty, czy ja. Pałac Buckingham, który znajduje się w sercu Londynu, tak naprawdę jest w kosmosie - zaczęła dziennikarka. Na potwierdzenie swoich słów opowiedziała historię, którą zna od znajomej króla Karola III. - Były lata 80. Wraz z kilkoma osobami odwiedziła go (znajoma - red.) w Pałacu. Siedzą, piją drinki, żartują. W pewnym momencie ktoś rzucił: "A może wyskoczymy na miasto, żeby wasza wysokość zobaczył swoje królestwo?". Bardzo chciał. Więc zabrali go do Soho - zaczęła Senkara. Z dalszej części wypowiedzi dowiadujemy się, że syn królowej Elżbiety II nie znał najbliższych okolic swojego miejsca zamieszkania. - I okazało się, że Karol, który miał wtedy ponad 30 lat, nigdy w życiu nie był w tej jednej z przecież najsłynniejszych dzielnic Londynu, która znajduje się dziesięć minut piechotą od Pałacu Buckingham. Do tego stopnia oni wszyscy żyją za szybą. Karol jest bardzo ciekawym, świetnie wyedukowanym człowiekiem. Myślę, że niedocenianym - podkreśliła.

Anna Senkara ostro o Karolu IIIAnna Senkara ostro o Karolu III fot. KAPIF.pl

Król Karol III nie umie wyciskać pasty do zębów, a książę Harry długo nie mył się sam

Anna Senkara twierdzi, że royalsi są po prostu nieporadni. Król Karol III ma mieć problemy z najprostszymi czynnościami życia codziennego. - Moje obserwacje są takie, że w rodzinie królewskiej występuje coś na kształt "wyhodowanej nieporadności". W mediach pojawiają się opowieści, jak to Karolowi trzeba wyciskać pastę na szczoteczkę do zębów - tłumaczy. To jednak nie koniec. Według Senkary, książę Harry był myty przez służbę jeszcze jako nastolatek. - Kolejna informacja z pierwszej ręki: książę Harry był do 13. roku życia kąpany. Był w Eaton, a jego opiekunki polewały mu plecki wodą. 13-letni chłopak mieszkający w szkolnym internacie! - grzmi dziennikarka. Jesteście zaskoczeni?

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.