Wstrząsające wyznania o członku Backstreet Boys. "Wyłączałam światło, bo nie chciałam tego widzieć"

Na kanale Investigation Discovery pojawił się dokument "Upadli Idole". Wyznania kobiet, dotyczące Nicka Cartera, na nowo wstrząsnęły show-biznesem.

Backstreet Boys to z pewnością jeden z najpopularniejszych boysbandów na świecie. Hity zespołu do tej pory grane są w rozgłośniach radiowych. Fani z pewnością przez długi czas jeszcze będą nucić "I Want It That Way", które stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów współczesnej kultury masowej. Na jaw wychodzą kolejne fakty na temat okrutnych czynów, których względem kilku kobiet miał się dopuścić Nick Carter. Jedna z nich wniosła nawet oskarżenie. Teraz w sieci krążą fragmenty z dokumentu "Upadli Idole", który przybliża wydarzenia związane z gwiazdorem. Jak obecnie wygląda Nick Carter? Jego najnowsze zdjęcia znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Wieniawa o walce z przemocą. Pisały do niej kobiety, które tkwiły w przemocowych związkach

Nick Carter w ogniu krytyki. Prześladowane kobiety przerwały milczenie 

We wspomnianym dokumencie głos zabrała m.in. Melissa Schuman, była członkini zespołu Dream, która miała kontakt z Carterem na początku 2000 roku. Kobieta opowiedziała o przerażającej sytuacji z udziałem Nicka. "Nie przestawał mnie całować, posadził mnie na blacie i poczułam, że rozpina mi spodnie. (...) Wyłączyłam światło, bo nie chciałam tego widzieć, nie chciałam widzieć jego. On je włączał, mówiąc, że chce na mnie patrzeć, co było jeszcze bardziej upokarzające i obrzydliwe. Nawet nie wiem, ile to trwało. Całował mnie, a ja mówiłam mu "nie chcę uprawiać s***u, chcę poczekać do ślubu, chcę to zrobić z moim mężem". Odpowiedział "ja mogę być twoim mężem" - mówiła w "Upadłych Idolach". Schuman na polecenie swojego menadżera nie wniosła wtedy oskarżeń. Według niego Carter był bardzo wpływowym człowiekiem, a kontakt z policją mógłby tylko pogorszyć sytuację.

Backstreet BoysBackstreet Boys kadr z YouTube

Była dziewczyna Nicka Cartera przedstawiła swoją wersję. "On wie, że ja wiem" 

Kiedy była dziewczyna piosenkarza, Kaya Jones, dowiedziała się o wydarzeniach związanych z Schuman, od razu stanęła w obronie kobiety. "On wie, że ja wiem. Wie, dlaczego odeszłam od niego. Więc czy wierzę, że coś strasznego przydarzyło się Melissie? Tak, wierzę" - tłumaczyła w dokumencie. "Upadli Idole" to serial, który skupia się na całej rodzinie Carterów. W produkcji poruszana zostaje także śmierć Leslie Carter i tajemniczy zgon brata Nicka, Aarona. ZOBACZ TEŻ: Nick Carter przerywa milczenie po śmierci siostry. Udostępnił rodzinne wideo z przesłaniem

Słuchałeś/aś w przeszłości Backstreet Boys?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.