Kylie Jenner we łzach. Kris ujawniła, że ma guza. Wszystko nagrano

Kris Jenner dowiedziała się podczas jednego z badań, że ma w głowie guza i niewielką cystę. Reakcja Kylie Jenner była natychmiastowa. Celebrytka zalała się łzami.

Do sieci trafił zwiastun piątego sezonu reality show "The Kardashians". Wynika z niego, że Kris Jenner podczas jednego z badań dowiedziała się, że ma guza. Postanowiła wyjawić to podczas rodzinnej rozmowy. Kylie Jenner nie potrafiła powstrzymać łez. Rodzina była wyraźnie zdruzgotana całą sytuacją. 

Zobacz wideo Żulczyk mówi o chorobie alkoholowej. Zwraca uwagę na problem w Polsce

Kris Jenner dowiedziała się, że ma guza. Wyjawiła to dzieciom

Na opublikowanym nagraniu możemy dostrzec Kris Jenner w otoczeniu najbliższych. - Miałam badanie - znaleźli cystę i mały guz - powiedziała celebrytka. Po tych słowach Kylie Jenner zalała się łzami. Pocieszała ją starsza siostra, Kendall. Na ten moment nie wiadomo nic więcej na temat stanu zdrowia Kris Jenner. Zapewne więcej dowiemy się, gdy piąty sezon programu pojawi się na platformie Hulu, już 23 maja. W Polsce reality show Kardashianek emitowane jest przez Disney+. Screeny ze zwiastuna nowego odcinka "The Kardashians" znajdziesz w galerii na górze strony. 

W mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat ciąży Kylie Jenner i rozstania z Chalamet

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się wiele plotek na temat rzekomej ciąży Kylie Jenner, a także jej rozstania z Timothee Chalametem. Te doniesienia nie zostały jednak jak dotąd potwierdzone. Bardzo możliwe, że to tylko pogłoski. Źródła portalu "Us Weekly" twierdzą, że Kylie i Timothee nadal się spotykają i "utrzymują związek na odległość". Warto dodać, że Chalamet po zagraniu w takich hitach, jak "Tamte dni, tamte noce", "Wonka" i dwie części "Diuny" jest zaliczany do grona najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorów na świecie. Ostatnio był na planie biograficznego planu o Bobie Dylanie, w którym zagra główną rolę. Przypomnijmy, że w przeszłości Kylie Jenner spotykała się z raperem Tygą, a później była w kilkuletnim związku z Travisem Scottem. Z tego związku ma dwójkę dzieci - w 2018 roku urodziła się córka pary Stormi, a w 2022 roku syn Aire Webster. Z Timothee Chalametem celebrytka zaczęła spotykać się w grudniu 2023 roku. Informacja o związku popularnej pary spotkała się z mieszanym odbiorem ze strony ich fanów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.