Córka Jacka Nicholsona wyznała, że ojciec się nią nigdy nie interesował. "Nie chciał, żebym była częścią jego życia"

Jack Nicholson zdobył popularność jako fenomenalny aktor. Nie każdy jednak wie, że gwiazdor doczekał się aż szóstki dzieci. Zawsze chwalił się bliskimi relacjami ze swoimi pociechami. Prawda okazała się zupełnie inna.

Jack Nicholson dał się poznać jako utalentowany aktor, który ma na koncie wiele wybitnych ról. Szerszą publikę zdobył sobie fenomenalnymi występami w takich produkcjach, jak "Lśnienie", "Lot nad kukułczym gniazdem" czy "Batman". Wiele lat temu zdecydował się przejść na emeryturę. Mało kto wie, że aktor doczekał się aż szóstki dzieci z pięciu różnych związków. Nicholson z chęcią opowiadał o swoich relacjach z potomstwem. - Zawsze dobrze się dogadywaliśmy. Chciałbym ich inspirować lub przynajmniej mieć na nich dobry wpływ, zawsze szanując ich granice. Ostatecznie ich życie należy do nich i muszą sami dowiedzieć się, kim chcą zostać - mówił w rozmowie z magazynem "AARP" w 2010 roku. Rzeczywistość okazała się inna.

Zobacz wideo Paweł Domagała zdradził, jakim jest ojcem. "Musi być odpowiedzialny..."

Jack Nicholson nie chciał mieć żadnej relacji z dzieckiem? Córka słynnego aktora wyjawiła całą prawdę

Jack Nicholson wielokrotnie podkreślał, że aktywnie uczestniczy w życiu swoich potomków. Opowiadał w wywiadach o rzeczach, które razem robili w trakcie ich dzieciństwa. - Gdy byli dziećmi, zawsze im czytałem. Uważam, że to bardzo ważne i odpowiedzialne jako rodzic. Zabierałam je do miejsc, które początkowo im nie odpowiadały np. do opery - twierdził aktor w wywiadzie. Niejednokrotnie pojawiał się też na meczach koszykówki z jednym z synów. Ostatnio głos zabrała jednak jego najmłodsza córka Tessa Gourin. Kobieta niedługo skończy 30 lat. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o relacji z ojcem. Te słowa z pewnością były szokujące. 

Prawda jest taka, że w ciągu moich 28 lat nigdy nie miałam relacji z ojcem. To prawda, że gdy byłam małą dziewczynką, poleciałam z Nowego Jorku do Los Angeles, żeby się z nim spotkać, ale było dla mnie jasne, że nie chciał, żebym była częścią jego życia

- zdradziła Tessa Gourin, cytowana przez portal Marca. Warto nadmienić, że matką kobiety jest Jeannine Gourin, która, kiedy poznała aktora, była kelnerką. Nicholson nigdy publicznie nie przyznał się, że jest ojcem Tessy. Podobnie zachował się wobec innej córki - Honey Hollman, która przyszła na świat w 1981 roku. Jej matką jest z kolei duńska modelka Winnie Hollman, z którą aktor spotykał się, kiedy był w innym związku. Nicholson 1984 roku twierdził też w nie jest pewny, czy jest ojcem syna Caleba, którego urodziła aktorka Susan Anspach. W końcu po latach przyznał się do ojcostwa i twierdził, że ma doskonałe relacje z synem. Jesteście zaskoczeni? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Tessa Gourin to najmłodsza córka Jacka Nicholsona. Opowiedziała o relacji z ojcem

Tessa Gourin nie szczędziła gorzkich słów na temat Jacka Nicholsona. Podkreśliła, że nie ukrywa faktu, że jest to jej biologiczny ojciec. Pomimo tego, zwykle opowiada o aktorze w trakcie rozmów. - Wiele osób zostało zmuszonych do życia bez ojca lub matki. Ja też nie jestem ani pierwsza, ani ostatnia taką osobą. Bolesne jest to, że robi się to [porzuca dzieci - red.] świadomie, tak jak w moim przypadku - podsumowała Tessa. ZOBACZ TEŻ: Jack Nicholson oferował kokainę księżniczce Małgorzacie. Rozerwał implanty piersi kobiecie. To dopiero początek skandali

 
Jaki jest wasz ulubiony film z Jackiem Nicholsonem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.