Tak dziś wyglądają aktorzy "Z Archiwum X". David Duchovny zapuścił okazałą brodę, a Gillian Anderson się przefarbowała

"Z Archiwum X" to jedna z hitowych produkcji lat 90. XX wieku. David Duchovny i Gillian Anderson odgrywali głównych bohaterów. Jak teraz wyglądają?

"Z Archiwum X" cieszyło się ogromną popularnością pod koniec XX wieku. Przygody Foxa Muldera i Dany Scully śledziły miliony widzów, a serial doczekał się aż (łącznie z kontynuacją) 11 sezonów. Agenci tajnego wydziału FBA rozwiązywali zagadki związane ze zjawiskami paranormalnymi. Ostatni raz jako ekranowy duet można ich było zobaczyć w 2018 roku. Pojawiły się także dwa filmy z tej serii. Jak teraz wyglądają Gillian Anderson i David Duchovny?

Zobacz wideo Co z karierą aktorską Julii Kamińskiej?

Jak teraz wyglądają Gillian Anderson i David Duchovny? Zmienili się od czasów "Z Archiwum X"

Gdy w 1992 roku duet pojawił się na ekranie, skradł serca widzów. Przez lata Fox Mulder i Dana Scully rozwiązywali sprawy w wydziale X, które wiązały się ze zjawiskami paranormalnymi. Serial sprawił, że odgrywający główne role aktorzy stali się wielkimi gwiazdami. David Duchovny zagrał główną rolę w głośnym "Californication", a Gillian Anderson niedawno wcieliła się w Margaret Thatcher w "The Crown" oraz seksuolożkę w "Sex Education". Oboje połączyli siły w filmach "Z Archiwum X: Pokonać przyszłość" i "Z Archiwum X: Chcę wierzyć" oraz reaktywacji serialu z 2016 roku, którą zakończono po dwóch latach. Aktorzy są do dziś niezwykle popularni. Oboje jednak zmienili się od czasu "Z Archiwum X". Duchovny skończy w tym roku 64 lata, a Gillian Anderson 56. Aktorka przede wszystkim zmieniła fryzurę i postawiła na wyrazisty blond. Gwiazdor stawia na dwa wizerunki - z brodą oraz ten bez zarostu. Warto zauważyć, że jego bujna czupryna cały czas trzyma się świetnie. Po więcej zdjęć aktorów zapraszamy do naszej galerii, która znajduje się na górze strony. 

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy 'Z Archiwum X'?Jak dzisiaj wyglądają aktorzy 'Z Archiwum X'? Fot. instagram.com/davidduchovny, instagram.com/gilliana

Będzie kolejna reaktywacja "Z Archiwum X?". Co na to aktorzy?

Hitowy serial lat 90. XX wieku już raz doczekał się kontynuacji w 2016 roku. Nie trwało to jednak długo i powstały tylko dwa sezony. Ostatecznie zakończono produkcję w 2018 roku. Od jakiegoś czasu mówi się o kolejnej próbie reaktywacji "Z Archiwum X". Gillian Anderson wypowiedziała się na ten temat. "Nie mówię nie. (...) Myślę, że jeśli reżyser wznowi serial, będzie on zrobiony niezwykle dobrze. A może i ja wpadnę na plan chociaż na chwilę" wyznała Gillian Anderson, nawiązując do Ryana Cooglera, który wspominał o reebocie produkcji. "Dla mnie życie jest życiem: nie wiem nic o tym, co nadejdzie i nie chcę mówić 'nie' rzeczom takim jak ta. To sposób, w jaki działam" - mówił przed laty Duchovny. 

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy 'Z Archiwum X'?Jak dzisiaj wyglądają aktorzy 'Z Archiwum X'? Fot. instagram.com/gilliana, instagram.com/davidduchovny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.