Na pewno pamiętacie ją z "Kochanych kłopotów". Zmieniła się nie do poznania

Chociaż w tym roku minie 24 lata od premiery serialu "Kochane kłopoty", do dziś jest chętnie oglądany. W rolę nastolatki Rory Gilmore wcielała się Alexis Bledel. Jak aktorka wygląda dziś?

Serial "Kochane kłopoty" opowiadający o relacji matki i córki podbił serca widzów. Lorelai Gilmore jako szesnastolatka zachodzi w ciążę, decyduje się na ucieczkę od kontrolujących ją rodziców i samotnie wychowuje dziecko. Rory Gilmore wyrasta na ambitną dziewczynę, marzącą o prestiżowych studiach, uczącą się w prywatnej szkole. Produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że nakręcono aż siedem sezonów. W postać Rory wcieliła się Alexis Bledel, która wówczas miała niespełna 20 lat. "Kochane kłopoty" przyniosły jej rozpoznawalność i kolejne role. Co dziś słychać u 42-letniej aktorki?

Zobacz wideo Halejcio była zawiedziona pracą w serialu

Była gwiazdą "Kochanych kłopotów". Później zagrała w hitowym serialu

Alexis Bledel jeszcze w czasie, gdy grała w "Kochanych kłopotach" pojawiła się m.in. w filmie "Źródło młodości" czy "Sin City: Miasto grzechu". Była gwiazdą obu części "Stowarzyszenia wędrujących dżinsów", gdzie grała u boku Blake Lively czy Americi Ferrery. W 2017 roku otrzymała jedną z głównych ról w serialu "Opowieść podręcznej", gdzie wcielała się w Emily Malek. Alexis Bledel pojawiła się w czterech sezonach, a później zdecydowała się odejść z produkcji.

"Po wielu przemyśleniach poczułam, że na razie muszę pożegnać się z 'Opowieścią podręcznej'. Jestem dozgonnie wdzięczna Bruce'owi Millerowi (twórcy serialu - przyp.red.) za napisanie tak prawdziwych i znaczących scen dla Emily" - pisała w oświadczeniu. W 2016 roku pojawiła się kontynuacja "Kochanych kłopotów" w postaci czteroodcinkowego serialu "Kochane kłopoty. Rok z życia", w którym Alexis Bledel również wystąpiła.

Alexis Bledel na rozdaniu nagród SAGAlexis Bledel na rozdaniu nagród SAG fot. East News

Alexis Bledel ma za sobą nieudane małżeństwo

Alexis Bledel w 2014 roku wyszła za mąż za aktora Vincenta Kartheisera. Para poznała się na planie serialu "Mad Men". Pobrali się podczas skromnej i kameralnej uroczystości w tajemnicy przed mediami. Według doniesień portalu Us Magazine to Kartheiser złożył pozew rozwodowy dwa miesiące po tym, jak świętowali ósmą rocznicę ślubu. Alexis Bledel bardzo chroni prywatność i nie odniosła się publicznie do tej informacji. Wiadomo też, że para doczekała się syna i również to udało im się ukryć przed światem. Media dowiedziały się o dziecku dopiero kilka miesięcy po narodzinach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.