Mama Beyonce o rzekomym wybielaniu się córki. "Wy głupcy, jakie to smutne"

Ostatnio głośno zrobiło się o wyglądzie Beyonce. W sieci pojawiły się głosy sugerujące, że piosenkarka próbuje się "wybielić" na potrzeby filmu "Renaissance". I to dosłownie. Oburzona mama artystki zabrała głos w sprawie.

Niedawno Beyonce świętowała premierę swojego filmu z trasy koncertowej Renaissance World Tour. Wówczas zaprezentowała się w długiej, srebrnej sukni. Dodatkowym elementem stylizacju były również białe włosy piosenkarki i rozświetlony makijaż. Część fanów była zachwycona wyglądem artystki. Niestety, w sieci pojawiły się również negatywne komentarze na temat nietypowej stylizacji. Niektórzy byli zdania, że Beyonce próbuje się "wybielić", a nawet zrobić z siebie "białoskórą osobę". Oburzeni internauci bez skrupułów hejtowali wokalistkę. W końcu głos zabrała jej mama, 69-letnia Tina Knowles. Kobieta nie szczędziła ostrych słów.

Zobacz wideo Beyonce śpiewała z playbacku? Edyta Górniak wypowiedziała się na ten temat

Mama Beyonce zareagowała na rasistowskie komentarze. Tina Knowles nie szczędziła ostrych słów

Tina Knowles jest znana w świecie show-biznesu nie tylko jako mama Beyonce, ale również projektantka mody. W mediach społecznościowych jej poczynania śledzi ponad cztery miliony użytkowników. Kobieta postanowiła stanąć w obronie córki i rozprawić się z negatywnymi komentarzami. Opublikowała na Instagramie specjalny post z nagraniem, na którym widać jej córkę w różnych odsłonach z podpisem "brown skin girl", czyli "czarnoskóra dziewczyna". Tina dodała również długą wypowiedź.

 - "Zobaczyłam to dziś i postanowiłam to opublikować, po tym, jak przeczytałam mnóstwo rasistowskich komentarzy na jej temat, że rozjaśnia skórę i chciałaby być biała. Film zatytułowany jest "Renaissance", wszystko w nim jest srebrne, ona ma srebrne włosy, srebrny dywan i srebrny strój, a wy, głupcy, stwierdzacie, że chce wybielić skórę i próbuje być biała? Jakie to smutne, że kontynuujecie tę narrację z nienawiścią i zazdrością" - napisała. To jednak nie wszystko.

Tina dodała, że mnóstwo czarnoskórych kobiet nosi białe peruki. Podkreśliła, że ma już tego dość. Dodała, że Beyonce jest dobrą osobą i nie zasługuje na hejt, który ją spotkał. Była również oburzona faktem, że jeden z dziennikarzy zagranicznego portalu TMZ chciał skontaktować się z fryzjerem Beyonce i poprosić o komentarz. Co sądzicie? Więcej zdjęć Beyonce znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Fani poparli mamę Beyonce. Post Tiny spotkał się z pozytywnym odbiorem

Fani jednogłośnie poparli Tinę Knowles. Zgodzili się z tym, że Beyonce nie zasłużyła na ogromny hejt za srebrną stylizację i perukę. Napisali w komentarzach, co o tym myślą. "Wychowałaś piękną, silną i inteligentną kobietę, która jest dumna, że jest czarnoskóra", "Tina, modlę się, abyś nadal miała siłę na walkę, krew mi się gotuje, gdy widzę, jak ludzie piszą te straszne rzeczy o twoim dziecku", "Tina, nie przejmuj się hejterami" - czytamy pod postem w mediach społecznościowych. ZOBACZ TEŻ: Kris Jenner rapuje w aucie. Nagranie po koncercie Beyoncé to hit. "Ikona"

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA