Robert Pattinson zostanie ojcem. Jego partnerka pokazała spory brzuch

Robert Pattinson wraz z partnerką utrzymywali tę informację w tajemnicy. Niebawem para powita na świecie pierwsze dziecko. Suki Waterhouse pokazała zaokrąglony brzuch.

Robert Pattinson zasłynął dzięki roli Edwarda ze "Zmierzchu", który podbił serca fanów na całym świecie. Długo nie mógł pozbyć się łatki "wampira", choć występował w najpopularniejszych produkcjach, takich jak "Harry Potter" czy "Twój na zawsze". Wszystko jednak się zmieniło, kiedy pojawił się w długo wyczekiwanym "Batmanie" i na nowo zyskał sympatię miłośników kina. Życie prywatne aktora budzi spore zainteresowanie i jak się okazuje, dużo się w nim dzieje. Jego partnerka właśnie poinformowała, że spodziewają się dziecka.

Zobacz wideo Tomaszewska spodziewa się dziecka. Mówi o płci i pomysłach na imię

Robert Pattinson zostanie ojcem. Wszystko ujawniła jego partnerka

Robert Pattinson w 2018 roku wybrał się na premierę "Mamma Mia! Here We Go Again", ale nie był sam. Tego wieczora towarzyszyła mu piękna Suki Waterhouse, a obecni na miejscu reporterzy przekazywali, że bardzo dobrze się bawili i chętnie wymieniali czułości. Wówczas potwierdzili, że od jakiegoś czasu się spotykają. Teraz zakochani podzielili się kolejną radosną nowiną. Aktorka miała okazję wystąpić na Festiwalu Corona, gdzie pojawiła się w błyszczącej sukience, którą zestawiła z kozakami i pierzastą narzutką. Jak sama jednak stwierdziła, nie dało się odwrócić uwagi od jej brzucha. Prosto ze sceny wyznała, że wraz z Robertem Pattinsonem spodziewają się dziecka. 

Pomyślałam, że założę dziś coś błyszczącego, aby odwrócić uwagę od czegoś innego, co mam na sobie... Nie jestem pewna, czy to działa - mówiła Suki Waterhouse prosto ze sceny, przy okazji wskazując na zaokrąglony brzuch.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse bardzo chronią prywatności

Suki Waterhouse i Robert Pattinson należą do grona celebrytów, którzy bardzo cenią sobie prywatność. Na Instagramie raczej ciężko o wspólne zdjęcia, a wyjścia na ścianki to rzadkość. Okazuje się, że mają ku temu bardzo ważny powód. Aktor w rozmowie z The Sunday Times wyznał, nie wyobraża sobie informować przypadkowych osób z ulicy o tym, jak wygląda jego życie miłosne. "Kiedy wpuszczasz ludzi do swojej relacji, to obniża rangę miłości. Jeśli przechodzień na ulicy zapytałby o sprawy prywatne, uznałbyś to za wyjątkowo niegrzeczne. Lepiej odgrodzić tę sferę życia". Zdjęcia Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA