Horoskop na tłusty czwartek 2023. Te znaki zodiaku zjedzą najwięcej pączków. Inne obejdą się ze smakiem

Najpyszniejszy dzień w roku nadchodzi wielkimi krokami. Tłusty czwartek to święto wyczekiwane przez smakoszy pączków. Zobacz, które znaki zodiaku będą w tym roku największymi obżartuchami.

Już w tym tygodniu będzie można świętować tłusty czwartek 2023. Fani słodyczy nie żałują sobie tego dnia pysznych wypieków. Pozostali wolą jednak trzymać się diety i nie skosztują pączka, który ma średnio aż 340 kalorii! Dla niektórych święto smakoszy przyniesie smaczne wspomnienia. Inni nie wyniosą z tego dnia nic dobrego! Sprawdź, jak różne znaki zodiaku spędzą ten wyśmienity dzień. 

Zobacz wideo Gniazdka z ciasta naleśnikowego - idealne na tłusty czwartek i nie tylko

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Koziorożec

W tym roku zodiakalne Koziorożce z przyjemnością zjedzą dużo pączków! Tegoroczne święto łakomczuchów będzie dla nich bardzo wesołe. Będą się delektować słodkościami cały dzień. 

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Wodnik

Tłusty czwartek 2023 nie przyniesie nic dobrego dla Wodników. Osoby spod tego znaku nie są miłośnikami pączków. Pomimo tego, wszyscy będą chcieli ich poczęstować łakociami, co w końcu bardzo ich zdenerwuje!

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Ryby

W tym roku Ryby nie będą trzymać się diety. Chociaż było to jedno z ich noworocznych postanowień, Ryby nie dadzą rady w nim wytrwać. Skuszą się na chociaż jednego pączka.

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Baran

W tym roku Barany będą bardzo zawiedzione. W tłusty czwartek 2023 wszystkie pączki zostaną wykupione z ulubionej piekarni osób spod tego znaku zodiaku! Barany będą musiały obejść się smakiem. 

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Byk

W tym roku Byki będą mogły pochwalić się świetnym talentem kulinarnym. Zamiast kupić słodkie wypieki, osoby spod tego znaku zodiaku postanowią same coś upichcić. Brawo za chęci!

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Bliźnięta

Tego dnia Bliźnięta będą wyjątkowo nie w humorze. Okaże się, że nie nie zdążą kupić swojego ulubionego pączka przed pracą! Do tego spóźnią się i będą musiały czekać cały dzień, aby ponownie odwiedzić piekarnię.

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Rak

W tym roku Raki postarają się być rozważne. Osoby spod tego znaku obiecają sobie, że symbolicznie zjedzą tylko jednego pączka. Będzie ciężko oprzeć się pokusie i nie sięgnąć po kolejną słodycz.

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Lew

W ten tłusty czwartek Lwy zdecydowały, że będą trzymać dietę. Zamiast pysznych wypieków, zdecydują się na sałatkę. Osoby spod tego znaku zodiaku nie złamią swoich przyrzeczeń. 

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Panna

Dla wszystkich osób spod znaku Panny ten dzień będzie wręcz wspaniały. Już od rana zodiakalne Panny będą miały świetny humor i udany dzień w pracy. Pyszny pączek będzie idealnym dopełnieniem dnia.

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Waga

Wagi nie będą zadowolone w tegoroczny tłusty czwartek. Osoby o tym znaku zodiaku nie lubią słodyczy. Reklamy pączków na każdym kroku będą je denerwować!

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Skorpion

Skorpiony obiecały sobie, że nie zjedzą ani jednego pączka. To jednak im nie wyjdzie! Przyjaciele i rodzina przekonają ich, aby skusili się, chociaż na jedną słodycz. W końcu tłusty czwartek jest raz w roku!

Horoskop na tłusty czwartek 2023 - Strzelec

Zodiakalne Strzelce pomyślą o swoich bliskich. W tegoroczne święto smakoszy postanowią zakupić kilkanaście pączków. Wszystko po to, aby poczęstować nimi swoich bliskich. Sami również się skuszą!

A wy ile pączków planujecie zjeść w tłusty czwartek?

ZOBACZ WIĘCEJ: Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. To oni najbardziej nas denerwują

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.