Julia Kostera ma nowego chłopaka. Starali się to ukryć, ale już wiadomo, kto skradł jej serce

Minęło trochę czasu od rozstania Julii Kostery i Kacpra Błońskiego. Wygląda na to, że influencerka od jakiegoś czasu z kimś się spotyka. To operator Marcina Dubiela.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Kostera i Kacper Błoński w kwietniu tego roku poinformowali fanów o rozstaniu. Ich relacja trwała dwa lata i w mediach społecznościowych sprawiała wrażenie niemal idealnej. Influencer wydał dla ukochanej dedykowaną piosenkę, w której dziękował za to, że zawsze może na nią liczyć. Oprócz tego mieli wspólne plany na przyszłość.

Zobacz wideo O co Natsu kłóci się z chłopakami? [Lista Plotka]

Wygląda na to, że stary związek poszedł w zapomnienie, a byli partnerzy zaczęli sobie na nowo układać życie. Ostatnio pojawiły się doniesienia o tym, że Julia Kostera miała wejść w nową relację. Okazuje się, że to prawda, a jej wybrankiem jest operator Marcina Dubiela.

Julia Kostera przyłapana z nowym chłopakiem

Fani szybko zaczęli zauważać, że Filip Tarasiuk pojawia się w tych samym miejscach co influencerka. Ostatnio wyjechali wspólnie do Wrocławia, który jest rodzinnym miastem Julii Kostery. Później można ich było zauważyć na jednym z filmów Marcina Dubiela, kiedy odbierał nowego pupila. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Na TikToku mogliśmy zauważyć parę, która trzymając się za ręce, wyprowadza na spacer psa. W kolejnym slajdzie była widoczna Julia Kostera ubrana identycznie, jak dziewczyna z fotografii. 

Wszystko wskazuje na to, że nie jest to przypadek. Owy kadr pochodzi z Mielna, a influencerka obecnie przebywa nad polskim morzem. Na jej InstaStories mogliśmy zauważyć identycznego biszkoptowego psa, który należy do jej nowego chłopaka. Obydwoje publikowali podobne filmiki z plaży i motorówki.

Julia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiemJulia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiem Instagram @filipooooooooo

Julia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiemJulia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiem Instagram @juliakostera

Julia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiemJulia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiem Instagram @filipooooooooo

Julia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiemJulia Kostera na wakacjach z nowym chłopakiem Instagram @juliakostera

Podczas jednej z ostatnich transmisji na żywo Nitro potwierdził domniemania fanów. Wspomniał także, że rozmawiał o całej sytuacji z byłym chłopakiem influencerki Kacprem Błońskim, któremu najwidoczniej relacja jest obojętna. Sam obecnie dużo podróżuje i przygotowuje nową piosenkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.