"Lista Plotka". Klaudusiek postrachem kierowców Ubera? Opowiedziała o swojej wpadce

W "Liście Plotka" wystąpiła Klaudia Kapuśniak. Inluencerka opowiedziała między innymi wpadce, która jej się niedawno przydarzyła, a także zdradziła, co chciałaby poprawić w swoim wyglądzie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W najnowszym odcinku "Listy Plotka" wystąpiła Klaudia Kapuśniak znana również jako "Klaudusiek". W mediach społecznościowych skupia się głównie na pokazywaniu treści o charakterze rozrywkowym, a największym zainteresowaniem wśród jej widzów na YouTubie cieszą się filmy, w których bierze udział w popularnych wyzwaniach. Teraz w naszym cotygodniowym formacie odpowiedziała na wylosowane pytania.

Doda, Anna MuchaDoda ubrała się w mini, a Majewski nie zdał. Tak gwiazdy wspominają maturę

Zobacz wideo Klaudusiek postrachem kierowców Ubera? [Lista Plotka]

"Lista Plotka".  Wpadki, jakie przydarzyły się Klaudii Kapuśniak

W rozmowie z naszą prowadzącą Klaudusiek opowiedziała o krępującej dla niej sytuacji, która niedawno jej się przydarzyła. Okazało się, że youtuberka podczas jednej z imprez przesadziła z alkoholem i w drodze powrotnej do domu doszło do nieprzyjemnego incydentu.

Trzech kierowców Ubera dowiedziało się jaki alkohol wypiłam. Nigdy nie miałam takiej sytuacji - zdradziła Klaudia.

Na pytanie, dlaczego nie skorzystała z torebki foliowej, odparła krótko:

Nie byłam w stanie, nie kontaktowałam aż tak.

To nie jedyna wpadka, o której nam opowiedziała. Okazało się również, że podczas prowadzenia transmisji na żywo przez przypadek pokazała ekran telefonu, na którym był widoczny jej adres. Nie umknęło to uwadze czujnych internautów, którzy wykorzystali to i przez kilka następnych dni robili sobie z tego żarty.

Przez tydzień co godzinę było jakieś zamówienie. Pyszne.pl zadzwoniło do mnie z informacją, że blokują mój adres, bo ciągle ktoś składał zamówienie na mój adres - powiedziała.

"Lista Plotka".  Co chciałaby zmienić w swoim wyglądzie Klaudia Kapuśniak?

Zapytana o ulubione zabiegi medycyny estetycznej przyznała, że ma powiększone usta oraz zdecydowała się na makijaż permanentny brwi. Przy okazji zdradziła, że w przyszłości chciałaby poprawić kształt swojej brody.

Jeżeli jesteście ciekawi, jakie jeszcze pytania otrzymała Klaudia, to koniecznie obejrzycie wideo znajdujące się powyżej artykułu.

Anna i Robert Lewandowscy z córkamiLewandowscy świętują drugie urodziny Laury. Opublikowali zdjęcia z porodówki

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: