Anna i Robert Lewandowscy świętują drugie urodziny Laury. Opublikowali zdjęcia z porodówki. "Kochamy cię nade wszystko"

Anna i Robert Lewandowscy mają kolejny w tym miesiącu powód do świętowania, bo ich młodsza córka obchodzi drugie urodziny. Szczęśliwi rodzice uczcili ten dzień także w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Klara urodziła się 4 maja i w tym roku skończyła pięć lat. Jej młodsza siostra przyszła na świat w 2020 roku, dokładnie 6 maja. Ten miesiąc jest więc wyjątkowy dla całej rodziny Lewandowskich. Rodzice robią wszystko, by dziewczynki czuły się szczególnie w dniu swoich urodzin. Niedawno widzieliśmy, co przygotowali dla Klary. Teraz pokazali, jaki tort dostała Laura. Sportowcy oprócz tego udostępnili na Instagramie zdjęcia z porodówki. Takich do tej pory nie widzieliśmy.

Zobacz wideo Dziewczynki uwielbiają się w nim bawić

Laura Lewandowska świętuje drugie urodziny

Na profilu na Instagramie Anny Lewandowskiej znalazło się zdjęcie córki, owiniętej w koce i pieluszki. Dziewczynka ma na ręce szpitalną opaskę w różowym kolorze.

Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin, Calineczko! Przyniosłaś tak wiele radości wszystkim wokół siebie. Kochamy cię nade wszystko - napisała dumna mama.
 

Za to Robert Lewandowski opublikował zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma w ramionach córkę. Dodał taki sam podpis, jak żona. Pod każdym z tych postów pojawiło się wiele życzeń oraz miłych słów.

Macie obfity maj! Najlepszego dla dziewczynek.
Śliczne maleństwo.
Najlepszego dla obu córeczek. Niech wam się zdrowo chowają - piszą fani oraz znajomi małżonków z show-biznesu.
 

Oprócz tego rodzice pokazali, jaki tort wręczyli Laurze. Znalazła się na nim świeczka w kształcie cyfr 2 oraz figurki bohaterek z filmu animowanego "Kraina lodu". Oprócz tego przygotowali dla niej także balona w kształcie 2.

Anna i Robert Lewandowscy świętują drugie urodziny LauryAnna i Robert Lewandowscy świętują drugie urodziny Laury Instagram.com/ annalewandowskahpba

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.