Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny Klary. Pokazali zdjęcia córki tuż po porodzie. "Byłaś taka malutka"

Klara Lewandowska przyszła na świat pięć lat temu. Z tej okazji rodzice dziewczynki złożyli jej poruszające życzenia i podzielili się jej zdjęciami jeszcze ze szpitala.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Informacja o tym, że Anna Lewandowska jest w pierwszej ciąży, wywróciła polski show-biznes do góry nogami. Gdy w 2017 roku wyszło na jaw, że trenerka i piłkarz spodziewają się dziecka, wszystkie media rozpisywały się o szczegółach porodu, a fani Lewandowskich w napięciu wyczekiwali informacji, że dziecko pary jest już na świecie. Klara Lewandowska urodziła się 4 maja, a wiadomością tą na Instagramie podzielił się dumny tata, pozując do zdjęcia z nowonarodzoną córką.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała domek swoich córek

Anna i Robert Lewandowscy przypominają zdjęcia małej Klary

Mimo że fotografie Klary często pojawiały się na Instagramie, rodzice początkowo bardzo mocno chronili prywatność dziewczynki, zasłaniając jej twarz lub prezentując ją tyłem czy z profilu. Po pewnym czasie zaczęli jednak coraz śmielej chwalić się córką i pokazywać, jak dorasta. Dziś starsza pociecha Lewandowskich kończy pięć lat, a z tej okazji rodzice podzielili się zdjęciami Klary tuż po urodzeniu. Obydwoje opatrzyli je tym samym przeuroczym opisem z życzeniami skierowanymi do dziewczynki.

Nigdy nie zapomnimy pierwszego momentu, kiedy trzymaliśmy cię w ramionach. Byłaś taka malutka! Szczęśliwych piątych urodzin, Klaro. Kochamy cię! - napisali.
Moja Calineczka - dodała Anna Lewandowska.
 
 

W 2020 roku, niemal dokładnie dwa lata po urodzeniu Klary, Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie młodszą córkę, Laurę. Jak wynika z instagramowych relacji ich mamy, siostry są niemal nierozłączne, uwielbiają się razem bawić i wspólnie spędzać czas. Podczas tegorocznej majówki rodzicie zabrali dziewczynki do Legolandu, gdzie Klara i Laura buszowały ubrane w dobrane kolorystycznie różowe stroje i identyczne okulary przeciwsłoneczne w oprawkach w kształcie kwiatów.

córki Anny i Roberta Lewandowskichcórki Anny i Roberta Lewandowskich instagram.com/@annalewandowskahpba

My także dołączamy się do najlepszych życzeń urodzinowych dla jubilatki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.