W związku Julii Kostery i Kacpra Blońskiego nie zawsze było kolorowo. "Mieliśmy parę upadków, większych kłótni i przerw"

Julia Kostera zdobyła się na szczere wyznanie. Youtuberka zdradziła fanom, że jakiś czas temu nad jej związkiem zawisły ciemne chmury.

Więcej informacji o znanych influencerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Julia Kostera i Kacper Błoński poznali się kilka lat temu. Oboje należeli do Teamu X i to właśnie dzięki niemu stali się jednymi z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Pomimo tego, że pierwsza edycja projektu zakończyła się, to oni postanowili dalej utrzymywać ze sobą kontakt. Po czasie łącząca ich przyjaźń, przerodziła się w miłość. W mediach społecznościowych wielokrotnie podkreślali, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Okazuje się jednak, że nie zawsze było między nimi dobrze. Co więcej, Julia przyznała, że w pewnym momencie podjęli nawet decyzję o rozstaniu. Jak poradzili sobie z problemami w związku?

Paweł i Franka M jak miłość"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?

Zobacz wideo Kacper Błoński odchodzi z Teamu X

Kacper Błoński i Julia Kostera pokonali kryzys. Youtuberka opowiedziała o złotych radach

O tym, że w związku Julii Kostery i Kacpra Błońskiego nie działo się zbyt dobrze opowiedziała sama youtuberka w opublikowanej na Instagramie relacji. Jeden z fanów postanowił wprost zapytać, czy w życiu słynnej pary nastąpił taki moment, że postanowili się rozstać. Odpowiedź Julii rozwiała wszelkie wątpliwości.

Prawda. Mieliśmy parę upadków, większych kłótni i przerw. Nie zawsze się dogadujemy, oboje mamy silne charaktery - wyznała Julia.

Dodatkowo youtuberka zdradziła, co najczęściej pomaga im pokonać trudny czas. Julia i Kacper wiedzą dziś, jak zażegnywać kryzysy te mniejsze, ale i większe.

Staramy się rozmawiać i poprawiać zachowania, które wywołują niemiłe sytuacje. Jesteśmy młodzi, emocjonalni i cały czas się czegoś o sobie uczymy. Naprawiamy relacje, a nie wymieniamy na nową.

Przy okazji Kostera zdementowała plotki, które często pojawiają się w sieci. Niektórzy internauci zarzucają jej, że zdecydowała się na związek z Błońskim, ponieważ youtuber ma od niej znacznie więcej pieniędzy i tylko na tym jej zależy. Julia stanowczo temu zaprzeczyła i dodała, że nie może narzekać na brak pieniędzy.

Julia KosteraKto jest najprzystojniejszym influencerem? Julia Kostera zdradza swoje typy

Więcej o: