Jest posiadaczką największych oczu na świecie. Dawniej płakała z tego powodu, dziś uważa, że to jej wielki atut

Maria Oz ma niezwykłą urodę. Zdaniem internautów to właśnie ona jest posiadaczką największych oczu na świecie. Niektórzy są nią zachwyceni, a inni wręcz przeciwnie, bywając przy tym bardzo złośliwi.

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Pomimo tego, że pochodząca z Ukrainy Maria Oz chciałaby być sławna przede wszystkim za sprawą dokonań artystycznych, to do tej pory największą popularność zyskała dzięki niesamowitej urodzie. W przeszłości szydzono z jej wyglądu. Obecnie również zdarzają się zaczepne komentarze, ale Maria nauczyła się nimi nie przejmować i doskonale zdaje sobie sprawę, że oczy to jej wielki atut. 

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Hipnotyzujące spojrzenie Marii Oz

Maria Oz to popularna kreatorka, ilustratorka i artystka wizualna. Na Instagramie śledzi ją 132 tysiące osób. Okazuje się jednak, że Ukrainka zdobyła grono wiernych fanów nie tylko za sprawą swojej twórczości. Dziewczyna zachwyca przede wszystkim niesamowitą urodą. Na szczególną uwagę zasługują piękne, duże niebieskie oczy.

 

Internauci uważają, że Maria Oz jest posiadaczką największych oczu na świecie. Pod jej zdjęciami nie brakuje komentarzy wyrażających zachwyt.

Jesteś naprawdę piękną kobietą. Obserwuje cię od dawna. Zachwycasz!
Nigdy nie widziałem tak głębokich oczu. Są wspaniałe.
Też chce mieć takie oczy! Hipnotyzujesz spojrzeniem - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Pojawiają się również złośliwe i kąśliwe uwagi, które sugerują, że dziewczyna oszukuje i przerabia fotografie. Niektóre osoby idą o krok dalej i wprost obrażają Marię, porównując ją do postaci Golluma z filmu "Władca Pierścieni".  

 

Maria Oz jednak nie przejmuje się krytyką i ma mnóstwo dystansu do swojego wyglądu. Twierdzi, że nie ma żadnych kompleksów. Co więcej, chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których eksponuje nieziemskie oczy.

 

Widać, że Maria ma artystyczną duszę. Jest niezwykle kreatywna i nie boi się wyrażać w interesujący sposób emocji. Zdecydowanie to ciekawa i barwna postać w świecie mediów społecznościowych.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.