Mery Spolsky na rajskich wakacjach. Piękne widoki, ale i tak wszyscy zachwycają się jej figurą. "Nieidealnie idealna"

Mery Spolsky pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z tropikalnych wakacji. Przy okazji zebrała mnóstwo komplementów od zachwyconych jej figurą fanów.

Więcej informacji o gwiazdach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Mery Spolsky postanowiła uciec od zimowej aury panującej w Polsce i wyjechała na egzotyczne wakacje. Piosenkarka poleciała na Malediwy, gdzie aktualnie temperatura sięga 30 stopni. Nic więc dziwnego, że większość czasu spędza na plaży i chętnie chwali się pięknymi kadrami w mediach społecznościowych.

Olga Kaczyńska, Honorata Wojtkowska, Dorota TrojanowskaKaczyńska 10 lat temu wygrała "Top Model". Co słychać u innych uczestniczek?

Zobacz wideo Karolina Pisarek wybrała się na wakacje z narzeczonym i popularnymi influencerami. Pokazała apartament prezydencki

Internauci komplementują figurę Mery Spolsky: Jesteś tak nieidealnie idealna

Gdy wokalistka opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, internauci nie mogli powstrzymać się od komplementów. Pod postem znalazło się mnóstwo ciepłych słów i pozytywnych komentarzy od fanów.

Jesteś tak nieidealnie idealna.
Wyglądasz bosko. Jesteś piękną kobietą.
Dziękuję, że jesteś jaka jesteś!
To jest bardzo ładne ciało. Takich ciał jest zdecydowanie za mało - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Mery Spolsky padła ofiarą body shamingu

Kilka miesięcy temu Mery Spolsky przyznała, że w 2019 roku padła ofiarą body shamingu. Okazało się, że niektórym internautom nie spodobała się jej stylizacja z koncertu i w bardzo negatywny sposób wypowiadali się na temat ubioru wokalistki.

Po tym koncercie usłyszałam (spod sceny) i przeczytałam w sieci, że jestem gruba. Że tak grubej osobie nie przystoi wkładać obcisłego body i świecić tyłkiem - wyznała Mery Spolsky.

Artystka zdradziła, że na początku była tym zaskoczona, a później zrobiło jej się zwyczajnie przykro. Szybko jednak zdała sobie sprawę, że nie warto przejmować się takimi słowami. 

Pomyślałam sobie: WTF. Potem płakałam. A potem pomyślałam sobie drugi raz WTF i zabrałam swój brzuch na kolejne koncerty. Najlepsze jest to, że tematem kontrowersji nie były nawet te stringi, a BRZUCH!

Mery Spolsky dodała, że perspektywy czas zupełnie inaczej patrzy na, to co ją spotkało. Piosenkarka przyznała, że nie pozwoli, aby krytyczne komentarze miały jakikolwiek wpływ na jej samopoczucie.

Mery Spolsky, Andrzej KosmalaAndrzej Kosmala atakuje Mery Spolsky. "Jesteś wstrętna". Artystka odpowiedziała

Więcej o: