Mery Spolsky na rajskich wakacjach. Piękne widoki, ale i tak wszyscy zachwycają się jej figurą. "Nieidealnie idealna"

Mery Spolsky pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z tropikalnych wakacji. Przy okazji zebrała mnóstwo komplementów od zachwyconych jej figurą fanów.

Więcej informacji o gwiazdach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Mery Spolsky postanowiła uciec od zimowej aury panującej w Polsce i wyjechała na egzotyczne wakacje. Piosenkarka poleciała na Malediwy, gdzie aktualnie temperatura sięga 30 stopni. Nic więc dziwnego, że większość czasu spędza na plaży i chętnie chwali się pięknymi kadrami w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Karolina Pisarek wybrała się na wakacje z narzeczonym i popularnymi influencerami. Pokazała apartament prezydencki

Internauci komplementują figurę Mery Spolsky: Jesteś tak nieidealnie idealna

Gdy wokalistka opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym, internauci nie mogli powstrzymać się od komplementów. Pod postem znalazło się mnóstwo ciepłych słów i pozytywnych komentarzy od fanów.

Jesteś tak nieidealnie idealna.
Wyglądasz bosko. Jesteś piękną kobietą.
Dziękuję, że jesteś jaka jesteś!
To jest bardzo ładne ciało. Takich ciał jest zdecydowanie za mało - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Mery Spolsky padła ofiarą body shamingu

Kilka miesięcy temu Mery Spolsky przyznała, że w 2019 roku padła ofiarą body shamingu. Okazało się, że niektórym internautom nie spodobała się jej stylizacja z koncertu i w bardzo negatywny sposób wypowiadali się na temat ubioru wokalistki.

Po tym koncercie usłyszałam (spod sceny) i przeczytałam w sieci, że jestem gruba. Że tak grubej osobie nie przystoi wkładać obcisłego body i świecić tyłkiem - wyznała Mery Spolsky.

Artystka zdradziła, że na początku była tym zaskoczona, a później zrobiło jej się zwyczajnie przykro. Szybko jednak zdała sobie sprawę, że nie warto przejmować się takimi słowami. 

Pomyślałam sobie: WTF. Potem płakałam. A potem pomyślałam sobie drugi raz WTF i zabrałam swój brzuch na kolejne koncerty. Najlepsze jest to, że tematem kontrowersji nie były nawet te stringi, a BRZUCH!

Mery Spolsky dodała, że perspektywy czas zupełnie inaczej patrzy na, to co ją spotkało. Piosenkarka przyznała, że nie pozwoli, aby krytyczne komentarze miały jakikolwiek wpływ na jej samopoczucie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.