"Pałacowe love". Nowy program randkowy TTV to skrzyżowanie "Big Brothera" i "Bridgertonów". Z domieszką "Projektu Lady"

Szykuje się hit? Już niebawem na antenę TTV trafi reality show "Pałacowe love", którego uczestnicy nauczą się, jak zbudować związek w XIX-wiecznych realiach - co, jak wiemy, jest bardzo potrzebne w XXI wieku.

Więcej o nowościach w telewizyjnej ramówce przeczytasz na Gazeta.pl

Programy randkowe, w których możemy obserwować dramaty między parami, stają się coraz popularniejsze. Player Original nie zasypia gruszek w popiele i stworzył format, który łączy wszystkie popularne w ostatnim czasie elementy. W "Pałacowe love" mamy bowiem: reality show, problemy miłosne par, pomagających im mentorów, a także kostiumy z epoki. Program ma trafić do emisji w TTV już od 1 lutego 2022.

Zobacz wideo Patrycja Wieja w Kole Plotka

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

"Pałacowe love". O co chodzi w programie?

Sześć młodych par na kilka tygodni przeprowadzi się do pałacu w Walewicach. Aby pracować nad związkami, przeniosą się o... 200 lat wstecz, kiedy niedostępne były media społecznościowe i internet wpływające na to, jak obecnie budujemy relacje z innymi ludźmi. Uczestnicy nie tylko zamieszkają w pałacu, ale także przebiorą się w stylizowane kostiumy. Zwycięska dwójka, która najlepiej poradzi sobie z zadaniami mentorów, otrzyma tytuł Pary Idealnej oraz ziemię na wspólny start.

'Sprawa dla reportera'"Sprawa dla reportera" szokuje. Śpiewający Zenek i Komerenko to początek

"Pałacowe love". Prowadzący i eksperci

Podobnie jak w "Projekcie Lady", uczestnikami zaopiekuje się dwoje mentorów. W "Pałacowe love" będą to dr Agnieszka Bąbel, pracująca w Polskiej Akademii Nauk specjalistka ds. dawnej obyczajowości oraz znany jako Pan Serce pastor i terapeuta par, Maciej Lizniewicz. Rola prowadzących przypadła natomiast uwielbianej przez widzów "Gogglebox" parze - Mariuszowi Kozakowi i Jackowi Szawiole.

"Pałacowe love". Kiedy i o której oglądać?

Premiera programu zaplanowana została na 1 lutego. Odcinki będą emitowane w TTV w każdą środę i czwartek o godzinie 22. "Pałacowe love" będzie można oglądać także na platformie Player. Pierwszy sezon liczy w sumie 10 epizodów.

Więcej o: