Kasia Babis rezygnuje z nagrywania filmów na YouTubie. Jej decyzja podzieliła fanów. "Ktoś tu nie umie przyjąć krytyki"

Katarzyna Babis ogłosiła, że zamierza zakończyć działalność w mediach społecznościowych. Fani zastanawiają się, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

Więcej informacji na temat youtuberów znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Katarzyna Babis założyła konto na YouTubie w 2012 roku. Największą popularnością na jej kanale cieszyła się seria filmów zatytułowanych "Dziady polskiej fantastyki", w których krytykowała polskich pisarzy fantasty. Oprócz tego z Martą Nowak nagrywała podcast "Powiedz, Siostro", w którym poruszały tematy związane ze zjawiskami społecznymi oraz wydarzeniami ze świata kultury. Pomimo tego, że jej działalność w mediach społecznościowych cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony fanów, to kilka dni temu youtuberka poinformowała, że rezygnuje z dalszego nagrywania.

Euforia"Euforia" na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie

Zobacz wideo Trzy największe marudy wśród youtuberów według Adrianny Krysian

Katarzyna Babis kończy działalność na YouTubie

Youtuberka o swojej decyzji poinformowała fanów na jednej z grup. Dodała również, że dotychczasowe treści, które znalazły się na jej kanale oraz odcinki podcastu "Powiedz, Siostro" będą dostępne w sieci.

Decyzję o niekontynuowaniu podcastu podejmujemy w pełnym porozumieniu jako przyjaciółki […]. Dziękujemy za te miesiące wszystkim osobom, które nas oglądały i słuchały - napisała Katarzyna Babis.

Oprócz zakończenia działalności na YouTubie Katarzyna Babis zamknęła również konto w serwisie Patronite. Twórczyni nie podała jednak powodów, dla których zdecydowała się zakończyć działalność w mediach społecznościowych. Jej decyzji zdziwiła niektórych fanów, którzy zaczęli się zastanawiać, co miało na to wpływ.

Szkoda, że Kasia Babis zamyka kanał na YouTubie [...]. Szczerze będę tęsknił.
Mógłbym zapytać, dlaczego podcast został zakończony i wyłączono jakąkolwiek możliwość komunikacji dla fanów (komentarze)? Wydaje się to decyzja nagła nawet w kontekście dramy z Zalando - zapytał jeden z fanów.
Oczywiście, że drama z Zalando. Ktoś tu nie umie przyjąć do siebie krytyki. Szkoda, że Marta musi być w to włączona - odpisała inna internautka.
Poszło info, że podcastu już nie będzie tak samo, jak osobnych kanałów dziewczyn - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

W grudniu Katarzyna Babis wystąpiła razem z mamą w reklamie serwisu Zalando. Współpraca ta została skrytykowana przez wiele osób, ponieważ wcześniej influencerka prezentowała lewicowy światopogląd i krytycznie wypowiadała się o "fast fashion" i przemyśle modowym. Nie wiadomo, jednak czy rzeczywiście sytuacja, o której wspomnieli fani w komentarzach, miała bezpośredni wpływ na jej decyzję.

Joanna OpozdaBabcia Joanny Opozdy żałowała, że syn oddał chybiony strzał. Tłumaczy się

Więcej o: