Lewandowscy pławią się w luksusach. Oto ich warszawski apartament. Boho salon, w kuchni stal szlachetna

Lewandowscy mają niejedną nieruchomość. Anna często wrzuca na swoje media społecznościowe zdjęcia z ich hiszpańskiej willi. Ale jak się okazuje, ich mieszkanie w Warszawie ocieka luksusem.

Anna i Robert Lewandowscy nie jeden raz udowodnili, że potrafią wydawać pieniądze. Nie chodzi tu jedynie o kolejne biznesy - Robert ma swoją restaurację w Warszawie, a Anna kilka firm, np. zajmujących się kosmetykami czy zdrową żywnością. Oprócz tego oboje uwielbiają modę i często ich stylizacje aż krzyczą, że są od najdroższych projektantów. Ponadto łączy ich pasja do drogich samochodów. Robert jest również właścicielem bajecznie drogich zegarków. 

Zobacz wideo

Tak mieszkają Lewandowscy w Warszawie. Ale luksus!

Jak się jednak okazuje, ich nieruchomości też ociekają luksusem. I nie mówimy tu jedynie o ich hiszpańskiej willi pod Barceloną, ale tym razem o jednym z polskich "domów". Gdy Lewandowscy przylatują do Polski, często zatrzymują się w swoim warszawskim mieszkaniu, a w sieci zamieszczają kadry z tego luksusowego lokum. Ostatnio przebywają w Warszawie ze względu na czwartkowy mecz Roberta i reprezentacji z Estonią. Jak się urządzili?

Nowoczesna kuchnia, przestronny salon i ogród

W apartamencie Anny Lewandowskiej znajduje się stylowa kuchnia, w której trenerka może testować swoje zdrowe przepisy. Para postawiła na ciemne kolory w pomieszczeniu i drewno, a także stal szlachetną. Uwagę zwraca ogromna lodówka. Nie brakuje nowoczesnych sprzętów. Lewandowscy mają również jadalnię z dużym, drewnianym stołem, idealną do przyjmowania gości.

Kuchnia w apartamencie LewandowskichKuchnia w apartamencie Lewandowskich fot. Instagram.com/annalewandowska

Uwagę zwraca z pewnością przestronny salon urządzony w stylu boho. Pierwsze skrzypce gra duży, jasny dywan z czarnymi elementami, na którym został umieszczony okrągły stolik. Nie brakuje stylowych puf czy dekoracji. W salonie Lewandowskich jest mnóstwo zielonych roślin, dzięki którym panuje w nim niezwykły klimat.

Salon LewandowskichSalon Lewandowskich fot. Instagram.com/annalewandowska

W pomieszczeniu zostało także ustawione duże lustro, w którym Anna Lewandowska często robi sobie zdjęcia. Trenerka podzieliła się także kadrem z sypialni. Na zdjęciu widzimy duże łóżko z jasną narzutą, a na ścianach plakaty. W pokoju został powieszony czarny żyrandol. Do apartamentu pary należy także ogród, który można dostrzec za dużymi oknamiWięcej zdjęć z apartamentu Lewandowskich znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.