Dom Friza i Wersow to nowoczesna stodoła. Bogactwo aż bije po oczach. Króluje beż

Para youtuberów doskonale wiedziała, jaki styl lubi. Dom Friza i Wersow był urządzany przez nich samych. Wnętrza są bardzo nowoczesne. Na wielkim metrażu znalazło się miejsce dla całej rodziny.

Friz i Wersow, czyli Karol Wiśniewski i Weronika Sowa, uchodzą za najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Oboje zebrali na swoich kanałach łącznie ponad 7,5 miliona obserwujących na samym Youtubie. Przyzwyczaili swoich fanów, że co jakiś czas pokazują swoje życie prywatne. Na oczach widowni przeżywali życiowe zmiany jak ciąża Weroniki czy kupno domu. Budynkiem, w którym stworzyli rodzinę, pochwalili się w jednym z filmów. Jesteście ciekawi, jak wygląda w środku?

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski ocenił działalność Friza: Niesamowicie inteligentny

Dom Friza i Wersow to nowoczesna bryła. Na podwórku jacuzzi

Dom Friza i Wersow został zbudowany w typie tzw. nowoczesnej stodoły. Bryła budynku została pokryta jednolitym materiałem. Na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa ciemny kolor elewacji i charakterystyczny wielki balkon na piętrze. Na dole z kolei zdecydowali się na dużo przeszkleń i rozsuwanych szklanych drzwi, co powoduje, że wnętrza są bardzo jasne. Podwórko zostało otoczone wysokim murem, co zapewnia prywatność. Zamiast klasycznego tarasu, niemal pół terenu zostało wyłożone płytkami. Na zewnątrz jest także basen i dodatkowo jacuzzi. Na trawnik zostało stosunkowo niewiele miejsca z boku i za domem. W ogrodzie stoją także ultranowoczesne fotele, które możecie zobaczyć w galerii.

Wersow i Friz pokazali nowy domWersow i Friz pokazali nowy dom Screen YouTube Wersow

Dom Friza i Wersow. W kuchni wielka spiżarnia

Kuchnia została urządzona w nowoczesnym stylu, lecz jak przyznała Wersow, nie została w niej zrobiona duża metamorfoza. Dom został kupiony z drugiej ręki, a to wnętrze pozostało takie, jak urządzili je poprzedni właściciele. W tzw. sercu domu są klasyczne białe szafki w zabudowie i biały blat. Ale uwagę przykuwa mnóstwo miejsca do przechowywania. W kuchni znalazła się szafa z półkami do samego sufitu, na których można pochować wszystkie sprzęty i przybory. Tę nowoczesną spiżarnię zobaczycie w naszej galerii.

Wersow i Friz pokazali nowy domWersow i Friz pokazali nowy dom Screen YouTube Wersow

Dom Friza i Wersow. Sypialnia to przytulne glamour

Sypialnia pary została urządzona w beżowych kolorach. Na całej podłodze jest jasna wykładzina, a łóżko ma pikowany zagłówek w nieco ciemniejszej barwie. Na ścianie widać czarny wzór. Oprócz dużego łóżka znalazło się tam miejsce na okrągłe szafki nocne, dużą doniczkową roślinę i co najważniejsze - wielką garderobę schowaną za drzwiami. Naprzeciwko łóżka zawisł telewizor i ozdobna ścianka rtv z lameli. Jesteście ciekawi, jak wygląda łazienka, pokój córki pary i reszta domu? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Wersow i Friz pokazali nowy domWersow i Friz pokazali nowy dom Screen YouTube Wersow

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.