Marika z "Totalnych remontów Szelągowskiej" mieszka na 43 m2. Sypialnia jak z bajki

Marika Jóźwiak to architektka, której mieszkanie zostało zaaranżowane w wyjątkowy sposób. Mimo że nie jest duże, to prezentuje się bardzo stylowo. Największe wrażenie robi sypialnia.

Marika Jóźwiak to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych architektek w Polsce. Ogromną popularność przyniosły jej m.in. "Totalne remonty Szelągowskiej" telewizji TVN. Dzięki programowi ciemnowłosa ekspertka od wystroju wnętrz w mgnieniu okaz zyskała całkiem sporą rzeszę fanów. Okazuje się, że mieszkanie Mariki również zostało wykończone z dbałością o najmniejszy szczegół. Jest stylowo i funkcjonalnie.

Zobacz wideo Architekt o urządzaniu wnętrza Katarzyny Cichopek

Marika Jóźwiak pokazała mieszkanie. Stylowość i konsekwencja są widoczne na pierwszy rzut oka

Marika Jóźwiak to z całą pewnością jedna z tych kobiet, które nie mają problemów z pokazywaniem swojej prywatności. Architektka regularnie publikuje w mediach społecznościowych coraz to nowsze treści i informuje w ten sposób, co u niej słychać. Na instagramowym koncie gwiazdy telewizji TVN podpatrzyliśmy, jak wygląda jej niewielkie, ale bardzo funkcjonale mieszkanie. Ma ono 43 m2, lecz spełnia wszystkie niezbędne funkcje. Dominuje biel i brązy, pojawiają się kwiaty i złote dodatki. Sypialnia została urządzona w bardzo przytulnym stylu. Nie brakuje w niej tkanin i miękkich materiałów. Od salonu oddzielają ją jedynie szklane drzwi, które optycznie powiększają całą przestrzeń. To doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich mieszkań, którzy nie chcą czuć się klaustrofobicznie.

Salon Mariki Jóźwiak prezentuje się fenomenalnie. Widać w nim dbałość o detal

Poza sypialnią architektki spore wrażenie robi także salon. To otwarta przestrzeń połączona z kuchnią. W centralnym punkcie znalazły się dwie brązowe kanapy, a między nimi okrągłe stoliki kawowe. Niecodziennym rozwiązaniem okazało się zamontowanie w bliskiej odległości aż trzech lamp sufitowych. Każda jest inna, lecz razem tworzą wyjątkowo spójną kompozycję. Kropką nad i jest ogromny bananowiec umiejscowiony przy oknie oraz bogato zdobione lustro w złotej ramie. Nadało ono całemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Patrząc na mieszkanie Mariki Jóźwiak, aż chciałoby się w nim zamieszkać. Więcej zdjęć mieszkania architektki znanej z "Totalnych remontów Szelągowskiej" znajduje się w galerii.

Tak mieszka Marika z 'Totalnych remontów Szelągowskiej'Tak mieszka Marika z 'Totalnych remontów Szelągowskiej' Tak mieszka Marika z 'Totalnych remontów Szelągowskiej', Instagram.com/ marikaolimpia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.