Julia Wieniawa na premierze "Kogla mogla". Postawiła na klasykę. Pazura dodały pióra [ZDJĘCIA]

Na premierze "Baby boom, czyli Kogel mogel 5" pojawił się tłum gwiazd, w tym Julia Wieniawa, partnerka Nikodema Rozbickiego, który gra w filmie jedną z głównych ról. Wybrała czarną stylizację.

Julia Wieniawa, chociaż zdobyła największą popularność jako aktorka w "Rodzince.pl", "Kobietach mafii" czy w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", jakiś czas temu postanowiła skupić się na karierze muzycznej i w 2022 roku ukazała się jej płyta "Omamy". Nie znaczy to jednak, że zrezygnowała z gry w filmach - w zeszłym roku pojawiła się w głośnej produkcji "Chłopi" czy w komedii "Teściowie". Niebawem zobaczymy ją też w nowej roli, jurorki programu "Mam talent!". Chociaż Julię Wieniawę ostatnio rzadziej można spotkać na ściankach, pojawiła się na premierze "Baby boom, czyli Kogel mogel 5". Warto podkreślić, że w produkcji w roli Marcina Zawady występuje Nikodem Rozbicki, prywatnie ukochany Julii Wieniawy. Zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się na premierze.

Zobacz wideo Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. Spotkała się z hejtem

Julia Wieniawa na premierze nowej części "Kogla mogla" w klasycznej czerni

Julia Wieniawa na czerwonym dywanie pozowała zestawie składającym się z rozszerzanych czarnych spodni i marynarki. To, co wyróżniało część garderoby to ozdobne pióra. Gwiazda odsłoniła dekolt, a pod marynarką miała transparentne body. Do całości dobrała elegancką torebkę na łańcuszku, którą zawiesiła na ramię oraz klasyczne szpilki. Stylizacja była prosta i z klasą. Julia Wieniawa na tę okazję postawiła na ulubiony, naturalny makijaż, a włosy, które obecnie ma ścięte na długiego boba, ułożyła w lekkie fale. Do wszystkiego aktorka dobrała delikatną biżuterię. Więcej zdjęć Julii Wieniawy z premiery filmu znajdziecie w galerii na górze strony.

Julia Wieniawa na premierze 'Baby boom, czyli Kogel Mogel 5'Julia Wieniawa na premierze 'Baby boom, czyli Kogel Mogel 5' fot. KAPIF

Gwiazdy na premierze nowej części "Kogla mogla". Aleksandra Hamkało skradła show. Grażyna Błęcka-Kolska w różu

Premiera filmu "Baby boom, czyli Kogel mogel 5" przyciągnęła tłum gwiazd. Na ściance wyróżniała się przede wszystkim Aleksandra Hamkało, która pozowała w czarnej sukience zdobionej koronką i z dużym dekoltem na plecach. Uwagę zwracały buty w niebieskim kolorze. Grażyna Błęcka-Kolska postawiła na różowy garnitur, do którego dobrała czarne dodatki i duży naszyjnik. Więcej zdjęć z premiery nowej części "Kogla mogla" znajdziecie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.