Premiera "Kogla Mogla". Aleksandra Hamkało zrobiła prawdziwe "wow" na ściance [ZDJĘCIA]

Do kin niebawem wchodzi "Baby boom, czyli Kogel mogel 5", kolejna część komedii, w której poznajemy m.in. losy Marcina Zawady, syna Katarzyny Solskiej. Na premierze pojawiły się gwiazdy filmu. Zobaczcie, jak się prezentowały.

"Kogel mogel" oraz "Galimatias, czyli kogel mogel II" to kultowe polskie komedie, które po latach doczekały się kontynuacji. Trzecia część miała premierę w 2019 roku, czwarta trzy lata później, a teraz do kin wchodzi kolejna część produkcji "Baby boom, czyli Kogel mogel 5". Dowiemy się, co słychać u Katarzyny Solskiej i jej syna czy co u Piotra Wolańskiego oraz jego żony Marlenki. Na premierze nie zabrakło gwiazd filmu, w tym Macieja Zakościelnego, Aleksandry HamkałoGrażyny Błęckiej-Kolskiej czy Doroty Stalińskiej. Zobaczcie, jak aktorzy i aktorki prezentowali się na ściance. Która stylizacja najbardziej przypadła wam do gustu?

Zobacz wideo Szwed o powrocie Skrzyneckiej do "TTBZ". "To wymaga jaj"

Premiera "Baby boom, czyli Kogel mogel 5". Aleksandra Hamkało zaskoczyła dekoltem

Na uwagę z pewnością zasługuje stylizacja Aleksandry Hamkało, wcielającej się w komedii w Agnieszkę Wolańską. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w czarnej kreacji za kolano, ozdobionej koronką. Gwiazda pozowała na ściance też tyłem, a to nie bez powodu - sukienka miała duży dekolt na plecach. Trzeba przyznać, że to odważny wybór, jednak wciąż z klasą. Aleksandra Hamkało przełamała stylizację niebieskimi szpilkami z platformą. Jak wam się podoba?

Aleksandra HamkałoAleksandra Hamkało fot. KAPIF

Grażyna Błęcka-Kolska cała w różu. Elegancka Joanna Jarmołowicz w czerni

Aktorka grająca Katarzynę Solską na tę okazję wybrała proste rozwiązanie, które wciąż jest w trendach. Postawiła na różowy garnitur, do którego dobrała czarne dodatki. Na szyi aktorki mogliśmy dostrzec duży naszyjnik. Dorota Stalińska, filmowa matka Marleny Wolańskiej natomiast wybrała długą, czarną, niemal balową suknię z weluru, do której dołożyła szpilki i małą torebkę z połyskującymi elementami. Joanna Jarmołowicz postawiła na elegancki zestaw, składający się z rozszerzanych spodni, kamizelki i marynarki. Wszystko w czarnym kolorze. Dobrała do tego kopertówkę z łańcuszkiem, a jej szyję zdobił choker. Więcej zdjęć z premiery nowej części "Kogla mogla", w tym stylizację Katarzyny Kołeczek i Macieja Zakościelnego, znajdziecie w galerii na górze strony.

Grażyna Błęcka-Kolska na premierze 'Baby boom czyli Kogel Mogel 5'Grażyna Błęcka-Kolska na premierze 'Baby boom czyli Kogel Mogel 5' fot. KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.