Krupa ma ogromną willę w Kalifornii. Jest basen i klimatyczna kuchnia, ale to pokój Ashy skradnie wasze serca. Uroczy

Joanna Krupa działa w Polsce i za granicą, dlatego też mieszka w kilku miejscach. Mama Ashy dzieli się jednak częściej zdjęciami przedstawiającymi jej amerykańską posiadłość Jak mieszka modelka?

Joanna Krupa pewien czasu temu pochwaliła się przeprowadzką do willi w hiszpańskim stylu. Dom Krupy mieści się w Kalifornii. Jak widać, celebrytka stworzyła wspaniałe warunki dla rozwoju swojej małej córki. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak

Joanna Krupa pokazała dom. Hiszpański styl w starej willi

Modelka wybierając ten dom, pokazała jednocześnie, że lubi zabytki. Posiadłość, w której mieszka powstała w 1937 roku. Przy jej wyborze Krupa zwróciła szczególną uwagę na klimat, obecność zieleni i basenu. W willi jak widać, niczego nie brakuje. Biały budynek o czerwonej dachówce skradł serce modelki. W "Dzień dobry TVN" prezenterka wyznała:

Przez długi czas szukaliśmy takiego domu, bo chcieliśmy, aby był w hiszpańskim stylu. Zależało nam, żeby miał dużo zieleni i basen.

Dom Joanny KrupyDom Joanny Krupy Instagram/@joannakrupa

Jak widać, jest naprawdę sielsko.

Dom Joanny KrupyDom Joanny Krupy Instagram/@joannakrupa

Rustykalny styl i klimatyczny kominek 

We wnętrzu znajdziemy styl rustykalny, boho oraz hiszpańskie akcenty. Białe ściany w salonie idealnie komponują się z ciemną podłogą. Duża, granatowa kanapa jest miejscem, w którym Krupa odpoczywa razem z psami.

Salon Joanny KrupySalon Joanny Krupy Instagram/@joannakrupa

Rodzinny klimat tworzy również kominek.

 

Jasna kuchnia

Kuchnia połączona z jadalnią również mają dużo bieli. Domowego nastroju dodają niebiesko-białe talerze, które wiszą nieopodal stołu. 

Dom Joanny KrupyDom Joanny Krupy Instagram/@joannakrupa

Pokój Ashy

Pokój córki Krupy jest przepełniony zabawkami. Duże okna są w stanie dobrze oświetlić tę przestrzeń. Obecną na ścianie biel przełamuje ciemny parkiet i kolorowy dywan o dziecięcym motywie.

Dom Joanny KrupyDom Joanny Krupy Instagram/@joannakrupa

Po więcej zdjęć z domu Joanny Krupy zapraszamy do galerii na górze strony.

Zobacz też: Joanna Krupa rozstała się z mężem. Kim jest Douglas Nunes? "Pochodzi z inteligenckiej rodziny"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.